Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Másnak is szokott a saját...

Másnak is szokott a saját szülinapja csalódás lenni?

Figyelt kérdés
Nekem azért csalódás mert a családom nem köszönt fel. Itt értem azt hogy a lányom még puszit se adott vagy a fiam aki külföldön él van amikor elfelejti, pedig szeretnek ez tudom. De a párom se viszi túlzásba és itt nem az anyagiakat értem. A szüleim meg sosem szinte. Ez azért egy kicsit szarul esik,mert ők azért elvárják tőlem a köszöntést. Lehet,hogy tényleg nem szeretnek ?
2017. júl. 26. 16:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Pff engem a legjobb barátaim is elfelejtettek, néha a családom is.

És akkor mi van? Megy tovább az élet.

Mondok valamit, egyébként néha én is elfelejtem másokét, sőt, néha a sajátomat is. :D

Boldog szülinapot!!

2017. júl. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
78%

A legutóbbi szülinapom vegyes volt. Volt egy baráti köröm az azt megelőző évben ,akikkel az volt a szokás, hogy mindenkinek veszünk szülinapi ajándékot, összepótolunk rá. Én mindig poénkodtam ,hogy biztos az lesz, hogy mire én következnék, feloszlik... Így lett, de nem voltunk haragban ,egyesekkel ugyanolyan viszonyban maradtam ,csak bandaként nem léteztünk, de azért reméltem, hogy valamit kapok majd a barátaimtól, hiszen elvileg sok van, de a legjobb barátom se gondolt rám, annak ellenére, hogy én rá igen, egy elég különleges ajándékot kapott.


Ez volt a negatív rész, azonban van egy pozitív is. Ugyebár középiskolás vagyok, 10-es voltam épp, és ottani szokás szerint a kilencedikeseknek van egy Gólyahétvégéje, ahol van 2 mentoruk, és az én osztályom gondolt rám ,és amikor ültem magamban a menzán, egyszercsak megláttam ,hogy ott az egész osztály, és énekelnek nekem a fél suli előtt. Elég érzelemmentes fiú vagyok ,de az meghatott, nagy mosoly ült az arcomra.

2017. júl. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Mindenkinek előre, utólag, vagy most boldog szülinapot kívánok :)!
2017. júl. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mindegyik az! A 30-ra nagyon készültem, semmit nem adtam ki a kezemből, még a tortát is magamnak intéztem hogy biztos minden tökéletes legyen.. Hát abszolút semmi, de tényleg semmi nem úgy történt ahogy szerettem volna!
2017. júl. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!