Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Most 28. an lesz a szulinapom,...

Most 28. an lesz a szulinapom, es a baratom szulei vettek nekem egy telefont! Mitevo legyek?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 23. 00:51
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

konnyu azt mondani a kerdezonek, hogy fogadja el, ha o nem olyan tipus. megertelek, ha neked ez kellemetlen, szerintem en is kellemetlenul ereznem magam tole,ugy gondolnam, hogy az adosuk vagyok, vagy nem is tudom megmagyarazni. akkor is, ha amugy szeretnenk egymast. szerintem tulzasba estek, es feleslegesen valasztottak neked ilyen draga keszuleket, es erre nekik is gondolni kellett volna, hogy vajon a te reakciod mi lesz?

megis, fogadd el, es mondd meg nekik, hogy 1. vagy reszletekben kifizeted az ar x reszet 2. visszaadod.

2018. ápr. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%

Azért ne essünk már át a ló túloldalára.

Iphone 6 már ezeréves model, nem kell tőle annyira hanyat esni. Legalább egy 7-est adtak volna, nem beszélve a 8-ról vagy az X-ről.

2018. ápr. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

12-es ja, tiszta gaz, hogy csak egy szr iphone 6s-t adtak a fiuk baratnojenek, elasnam magam a helyukben. :/

Felfogtad azt, hogy a szandek a lenyeg? Es ne beszelj ugy, mintha ez a telefon egy Nokia C2 lenne, mert azert meg boven megallja a helyet a mai vilagban. Nem tudom miert vagy ennyire pesszimista, de a lany baratjanak a szulei vettek, megse kepzelheted azt, hogy majd egy 350.000-es telefonnal megdobjak :D Mondjuk a rozsadombiaknal lehet igy megy, viszont meg mindig azt mondom, hogy a szandek a lenyeg...


Na, de a lenyegre terve: Kerdezo, szerintem tobbet nem tehetsz annal, minthogy megkoszonod. Esetleg ha van valami kozelgo unnep (szulinap, karacsony) te is kedveskedj nekik addig, ameddig a penztarcad engedi.

2018. ápr. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Nem karacsonyt akartam irni, nevnapot :DD
2018. ápr. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
50%

Én is értékelném a szándékot a helyében, ez egy jó kis korrekt telefon, és ennyi.

De nem kell ettől hanyat esni, aggodalmaskodni, felajánlni hogy részletekben visszafizeti, és a többi hülyeséget, amint fentebb írtak a többiek.

2018. ápr. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat !
2018. ápr. 24. 06:48
 17/21 Ritarit válasza:
Fogadd el koszond meg es mond hogy nem kellett volna
2018. ápr. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:

Szia!

Úgysem engedik, hogy kifizesd, nyilván nem fogadják el... Köszönd meg szépen és te sem feledkezz meg az ő szülinapjukról. Amúgy mennyi idős vagy??

2018. ápr. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Szia 16 leszek
2018. ápr. 24. 21:38
 20/21 anonim válasza:
Majd azért nézesd meg valami hozzáértővel, hogy nem telepítettek-e rá valami kémprogramot! Lehet hogy meg akarnak figyelni...
2018. ápr. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!