Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Ferjem szuletesnapjara kerek...

Ferjem szuletesnapjara kerek szamra tobb meglepetessel keszulunk. Nem tulzas ez?

Figyelt kérdés

Feldiszitjuk a hazat kivul belul.

Etterembe megyunk es tekezni a gyerekekke rokonokkal es tortat is rendeltem marcipanos diszekkel.Majd elindulunk kettesbe repterre meglepetes nyaralasra masnap reggelegy hetre.

Nem fogja tulzasnak talalni?



2019. márc. 16. 19:44
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
91%
Én nem szeretném, hogy más pakolja össze a böröndöm.
2019. márc. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

Ferjem kenyelmes mindig en pakolok neki

Konnyebb kesobb rajtam keresni ha valmit hianyol

2019. márc. 17. 11:29
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván eddig is te osztottad be az ember szabdidejét, hobbiját, stb, és örömmel teszi amit elé kínálsz. Mondjuk engem k-ra ki tud akasztani, mikor programot csinálnak nekem...
2019. márc. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

Magambol indultam ki en ugralnek oromombe ha erre a szigetre vinnen barki meglepetesnek

Szerintem nincs jobb a meglepetes utazasnal mikor csak utkozben derul ki hogy utazunk

Izgalmas romantikus szuper kettesben.

En mar alig varom es titkolodzom

Utikonyv / turakonyv megjott ez lesz elso utunk erre a helyre

Utlevelek rendben vannak

2019. márc. 17. 14:39
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
hát akkor jó utat, remélem élvezni fogjátok és felejthetetlen lesz az 50.születésnpja
2019. márc. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan nem szeretem a végleteket a meglepetésekben, főleg születésnapot illetően, de te ismered, hogy ez mennyire fér bele neki a kellemes meglepetésekbe. Mondjuk én most úgy jártam, hogy én 300 km-t utaztam születésnapomon a szüleimhez és 1,5 km-re voltam a nővéremtől, ahogy megbeszéltük. De ő mégsem jelent meg egész hétvégén, nem hívott, egy sms-t nem küldött. Utólag is csak annyit mondott a szüleimnek, hogy neki sajnos egész hétvégén mosnia kellett szombaton és vasárnap és nem tudott átugrani fél órára.

Remélem ti nagyon jól fogjátok magatokat érezni!

2019. márc. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Te ismered. Én örülnék ennek a meglepetésnek, más meg lehet nem.
2019. márc. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
Miért vadidegentől kérdezed? Én örülnék neki, 30 éves vagyok de sosem kaptam még meglepetés szülinapot.
2019. márc. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

M8ndent vele beszelek meg nagyon jo baratok vagyunk

De most tul sok titok van szuletesnap korul es nem beszelhetem meg vele.

Ezert kerdezem itt

Nem tulzas etterem torta utazas diszites

Nem fogja azt gondolni most majd 3 ev mulva neki is meg kell utni a lecet ?

2019. márc. 17. 18:40
 20/30 anonim ***** válasza:
76%

Nem tudjuk mit gondol. Még a nevét se ismerjük, nemhogy a személyiségét.


De igazából ennek a kérdésnek úgyahogy van, semmi értelme. Te döntöttél, ez van és ez is lesz, innentöl bárki bármit mondhat, süket fülek.

2019. márc. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!