Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Ferjem szuletesnapjara kerek...

Ferjem szuletesnapjara kerek szamra tobb meglepetessel keszulunk. Nem tulzas ez?

Figyelt kérdés

Feldiszitjuk a hazat kivul belul.

Etterembe megyunk es tekezni a gyerekekke rokonokkal es tortat is rendeltem marcipanos diszekkel.Majd elindulunk kettesbe repterre meglepetes nyaralasra masnap reggelegy hetre.

Nem fogja tulzasnak talalni?



2019. márc. 16. 19:44
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
13%

Annyira vicces hogy olyanokat irnak hogy “ki tudja szervezett e valamit a barataival” meg hogy “mas pakolja a borondjet” a ferje konyorgom.. hazasok...felnottek :DD nem a haverja akit heti egyszer lat.


Kerdezo! Ha szerettek turazni es adott a szabadsag akkor szuper otlet♥️

2019. márc. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
57%
Ah,Utolsó, nem tudtam, hogy nálatok a párod dönt mindenben. Én házas vagyok, de a szabadidőmet magam osztom be, ahogy a férjem is a sajátját. Ha valami közös programot szeretne egyikünk, akkor megkérdezi a másikat, hogy nem e akkorra csinált valami más programot magának. Felnőtt emberként pedig mindketten képesek vagyunk önállóan bepakolni a bőröndjeinket. Sőt, a jelenleg 15 éves gyerekem is képes rá úgy 8 éves kora óta. De mondom, mi önálló felnőttek vagyunk.
2019. márc. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 Flagstaff ***** válasza:
84%
Én kaptam egyszer meglepi utazást, és ugyan örültem neki, (nyilván, nem vagyok hülye, és a párom is tudja, hogy mivel okoz örömet,) de azért zavart, hogy csak egy pár napig örülhettem. Ha előre tudom, már előre fel vagyok dobva, pezsgek, nézem a neten a helyet, a programokat, eltervezem, hogy ide megyünk, azt fogjuk látni, enni, inni, ezt mindenképpen megnézzük, megkóstoljuk, stb., hónapokig elvagyok. Így meg csak odamentünk, hazajöttünk és kész. Öt nap alatt lezajlott az egész.
2019. márc. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
14%

Utolso elotti! Nem azt mondtam, hogy nem tudja bepakolni a borondjet.. azt modntam, hogy a sajat felesege csak tudja, hogy miben alszik vagy mi a kedvenc felsoje stb.. masreszt, nekem ugy normalis, ha a hazassagomban szolok a paromnak, hogy “kovo kedden xy-nal megyek bowlingozni hetre beszeltuk meg” hisz egyutt elunk. Nem elkeretozok hanem elmondom. Azt meg meg csak veletlenul sem akarom hogy a hazassagom arra a szintre jusson, ahol ha valamikor a ferjemnek van kedve velem programoz csinalni akkor megkerdezi hogy epp raerek e:D nekem az a normalisnhogy vele csinalok programot, ha esetleg megsem, akkor arrol szolok idoben, hogy ne varjon es esetleg o is menjen el valamerre :) nalunk ez igy mukodik, de biztos nem vagyunk erzelmileg olyan inteligensek mint Ti! Ha a ferjemet meglepetes utra szeretnem vinni, legoglalnam a repjegyet akkorra, amikor elinteztem hogy legyen szabadsaga. Esetleg vennek a helyi focimeccsre jegyet, utana elmennenk jo kis helyi barokba ettermekbe, este mar kozosen terveznenk meg a kovetkezo napot. A borondjeben ott lenne mindene (ferfirol beszelunk mem egy vogue-on felnott non, rohadtul nincsenek hatalmas elvarasai 4 napnyi ruhat illetoen) ha pedig valami megis lemaradna, megvennenek, hisz mindenhol vannak uzletek/boltok. Ezekutan ugy gondolom nem lenne ideges a meglepetestol sot talan meg orulni is merne szerencsetlen es nem azon daridozna, hogy a loheres zoknijat nem hoztam el mert az a kedvence.


Szerintem nagyon jo, hogy egy hazassagban annyira szeretik egymast, hogy ilyen meglepetessel keszulnek. Talan azoknak kene magukba nezni, akik a sajat ferjuknek vagy felegesuknek nem mernek egy negy napos elfoglaltsagot szervezni mert nincsenek tisztabai a programjaival meg a szokasaival.

2019. márc. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

Koszi utolso igy gondolom en is.

Utazas en kulon sporolt penzembol megy

Van kozos csaladi naptarunk mindent oda irunk be

Baratokkal talalkozas is fogorvost munkat mindent mindketten elfoglaltak vagyunk ezert van fix szabi tavasz nyar osz

Fix gyerekkel nyaralas is 9 ho elotte le van jegyezve

Tavasz alt hazon molyolunk ill kertbennszabi alatt

2019. márc. 18. 21:45
 26/30 anonim válasza:
Szabad tudni hova memtek? Én amúgy örülnék, bár a házat nem díszíteném fel hosz nemnis lesztek otthon...
2019. márc. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:

Madeira szigete az orok tavasz es viragok szigete.

Hazat elotte ket nappal diszitjuk es etterem is elotte lesz mert mas napon nem ernek ra a gyerekek.

2019. márc. 19. 07:42
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

Örüljetek egymásnak! Jó olvasni, hogy vannak még ilyen párok is.

Te ismered a férjedet, minden bizonnyal olyan programot találtál ki, amit élvezni fog, és nem lesz megsértve, hogy a feje fölött intézkedtél.

2019. márc. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Ez szerintem pont jó, 50 évesen nagyon örülnék neki, elvégre csak egyszer 50 éves az ember :-)
2019. márc. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:

Etterem megvolt diszites is

Nagyon orult neki

Jovo heten utazunk etteremben kapott boritekba talalost kerdest

Uticel ismeretlen egyenlore szamara de hogy utazunk azt tudja

Majd kiugrott a borebol es varja a titkos celt

2019. márc. 25. 11:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!