Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek a páromnak születés...

Mit vegyek a páromnak születésnapjára?

Figyelt kérdés
Kissé tanácstalan vagyok, mert nehéz neki ajándékot venni, ráadásul mindene megvan neki, óra, pénztárca, és telefontok kizárva mert kapott már tőlem. Autókat szereti, van is neki egy, viszont most szeretne másikat, úgyhogy a mostaniba nem szeretnék már semmi kiegészítőt venni. Szeret gépezni, de már egeret is vettem neki, hangfalat meg ő vett, szóval ez is kilőve. A sütiket nem szereti, meg is kért, hogy ne süssek semmi sütit szülinapjára mivel úgysem fogja megenni mivel nem szereti.
2019. márc. 19. 09:13
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Hát már ne haragudj, de ha az embernek ajándékot adunk, akkor azt szívesen és jószándékkal tesszük. Mi az, hogy válogat, meg megszabja, mit akar?

Inkább add oda neki az árát és vegyen rajta azt, amit akar magának, de ilyen hozzáállással én nem törném magam, hogy a másiknak milyen ajándékot vegyek.

2019. márc. 24. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!