Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Mi értelme van a valentín napnak?

Mi értelme van a valentín napnak?

Figyelt kérdés
A nőnapnak van értelme mind politikai, mind elismerés szempontjából. De mi értelme van a valentin napnak?? Ez egy óriási üzelti fogás inkább. Akik szerelmesek jobb esetben nem ezen a napon visznek egymásnap rózsát, csokit, meg egyéb "szeretet szimbólumot". Akkora hülyeség ez. Én ezt meg sem tartom, olyan számomra mint az összes többi nap. Miért kell ez??

2020. márc. 8. 15:54
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Mi az hogy koszi??
2020. márc. 9. 14:42
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Köszönjük, hogy befogod a pofádat lerövidítve ékezet nélkül.
2020. márc. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:
100%
Igen, a témád 90%-ában csak te, kedves kérdező, te pofázol. Köszönjük :)
2020. márc. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
55%
Amikor egyszer régen-gondolom-egy szerelmespár kitalálta,hogy ez nap szóljon róluk, kettejükről,akkor még aranyos is lehetett; csak az a baj, hogy utána mások is beszálltak, csomóan meg gondolom,majmolni, aztán a végén átment egy ilyen divatba az egész. Szóval szerintem a mai értelmében véve, semmi szükség nincs Valentin-napra; annak is aki szerelmes, annak meg, aki nem , annak meg értelem szerűen tényleg nem:):):)
2020. márc. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
55%
*tényleg helyett mégis jobb a 'végképp',eredetileg úgy gondoltam irni. :)
2020. márc. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
100%
Tudomásom szerint alapból a virágárusok találták ki még nem tudom mikor. Lehet tévedek.
2020. jún. 19. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
Mi az értelme? Kell valamilyen "ünnep" a Karácsony és a Húsvét közé ami jó alkalom arra, hogy vásárolj, pénzt költs. Ha meg nem állsz be a sorba, akkor ki vagy kiáltva érzéketlen baromnak.
2021. febr. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!