Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Mivel lepjem meg a ferjemet...

Mivel lepjem meg a ferjemet Valentin napon?

Figyelt kérdés
A helyzetunk kicsit bonyolult mert nemreg koltoztunk kulfoldre es most anyosomeknal lakunk a 2 eves kisfiunkkal egyutt.szoval meglepi romantikus vacsora kilove.
2014. febr. 12. 10:42
 1/10 anonim válasza:
Írj neki egy szerelmes levelet,(ha tudod kreatívan csomagold be) és írd bele mit értékelsz benne legjobban.
2014. febr. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
38%

Pedig igaza van a kettesnek,pasik 99 %át nem érdekli a valentin nap,és ha őszintén válaszolnának,mind valami extrát mondana szex terén.


Szóval felejtsd el a fényképes bögrét és a szivecskés maciplüsst.

egy nő válaszoló

2014. febr. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
76%
Ennyi.
2014. febr. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
Amúgy én is a 2-sel értek egyet, és szintén nő vagyok. Mi előtte elmegyünk egy romantikus éjszakai fürdőzésre is :)
2014. febr. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Kérd meg anyósod, hogy vigyázzon a gyerkőcre, ti meg kettesben menjetek el valahová.
2014. febr. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is kaptam pár ötletet.. Nézd meg,hátha:) http://www.gyakorikerdesek.hu/unnepek__valentin-nap__5372782..
2014. febr. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi sem ünnepeljük a Valentin napot, tehát nem ajándékozunk egymásnak. De én egy vacsorával meg szoktam lepni, és azért elkényeztetem, tehát masszázs, vagy valami újdonsággal stb. Szerintem is jobban értékeli ezt, mintha vennék neki egy szívecskés bögrét amit feltesz a polcra porfogónak. Ha meg tudod oldani akkor kérd meg anyósod, hogy vigyázzon a gyerekre, és menjetek el vacsorázni, töltsetek egy estét kettesben. Hidd el, jobban fog örülni ennek, mintha kimondottan vennél neki valami felesleges dolgot. :)
2014. febr. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Vegyél neki órát !
2014. febr. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ó, valamelyik barom töröltette az egyetlen hasznos hozzászólást, az enyémet... Gratulálok a sok álszent majomnak... :)
2014. febr. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nem en toroltem. de megkerdeztem a ferjemet es o is ugyanezt mondta :)
2014. febr. 13. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!