Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Ki mivel lepte meg a párját...

Ki mivel lepte meg a párját az összeköltözés utáni első Valentin napon?

Figyelt kérdés

Nem nagyon vagyunk oda párommal a Valentin napért, és az ideire sem készülünk gőzerővel, hiszen egy normális kapcsolatban egész évben megvan az, hogy néha napján meglepjük egymást.

Most is csak a szokásos összebújós "filmnézős-tv nézős" estére készülünk, ha lesz valami jó kis film a tv-ben.


De ha esetleg valaki mesélne itt meglepetésekről, akkor egy jelképes gesztussal meglepném :)


Leginkább "Nő a Férfit lepi meg" felállás érdekel, de jöhet mindenkitől válasz :)


2015. febr. 11. 07:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
52%
Semmivel, mert akkor se "ünnepeltük" vannak saját, igazi jelentéssel bíró ünnepeink.
2015. febr. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
68%
Mi majd akkor ünnepeljük a Valentin napot, amikor a Time Square-n busójárás lesz.
2015. febr. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Én sem akarom ünnepelni, jobb váratlanul az év bármely napján meglepetést okozni, csak ha olvasok itt valami jót, akkor jelképes gesztusként meglepném.

Ha nem találok semmit, akkor nem lesz semmi.

2015. febr. 11. 07:48
 4/16 A kérdező kommentje:
És első, ezzel mi is így vagyunk, vannak saját igazi ünnepeink, "megismerkedés dátuma" stb, ami sokkal személyre szabottabb és igazibb... :)
2015. febr. 11. 07:49
 5/16 anonim ***** válasza:
81%

Épeszű ember ha nem tud kérdésre válaszolni, akkor nem szól hozzá.


Kérdező, mi csak aprosagot adunk egymásnak - edesseget, virágot.

2015. febr. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
72%

Én olyan giccsesnek tartom az ehhez fűződő ajándéktárgyakat is...

Esetleg meginnánk egy bort, ennénk egy sütit, ennyi.


A mi évfordulónk amúgy is február 24-én van, azt ünnepeljük inkább.

2015. febr. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nem tartod, de mégis tartani akarod...

MI nem tartjuk, bár szombaton pont azon a rendezvényen leszünk, ahol elcsattant az első csókunk. A hagyomány megtartjuk, de ez teljesen független egy mondvacsinált "ünneptől"

2015. febr. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Jaj ilyen felesleges polcon porosodó giccses tárgyaktól én is agyfrászt kapok :D ez teljesen kilőve, sose vettem ilyet :D

Lehet hagyom is a fenébe az egészet... :)

2015. febr. 11. 07:57
 9/16 Ügyet Lenke ***** válasza:
70%
Ne hagyd a fracba, ne halgass másokra, mi sem ünnepeljük és nem promováljuk a nyugati parasztvakító ünnepeket és nem veszünk egymásnak rózsaszín dolgokat. Ha kettesben otthon lesztek, filmnézős programon akkor készíts valami finom vacsorát előtte, készítsz valami finom rágcsálnivalót mártogatóssal, süss egy finom sütit, hűts be egy bort vagy pezsgőt..nem feltétlenül a Valentin nap miatt, kettőtökért. Túlzások nélkül is lehet meghitt és szép egy este kettesben. S ezt bármikor máskor is meg lehet csinálni.
2015. febr. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Utolsó, igazad van, én is valami ilyesmire gondoltam..ami egyszerű és nem giccses. És talán több szerelmi tartalma is van ezeknek a dolgoknak :)
2015. febr. 11. 08:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!