Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Mit vegyek Valentin napra egy...

Mit vegyek Valentin napra egy lánynak?

Figyelt kérdés

Nem tudom,hogy mit tudnék venni az osztálytársamnak.Nem járunk meg semmi ilyesmi barátok vagyunk,csak mivel nekem és neki sincs barátja ezért megbeszéltük,hogy veszünk egymásnak ajándékot,mert hát miért ne?:D


Azonban nem szeretnék olyan dolgot venni neki,amit a szerelmesek szoktak.

Macira gondoltam,vagy ez már kiment a divatból?xd

Nem nagyon tudom,hogy mit szokás adni ilyenkor:)

Valami ötlet esetleg?



2017. febr. 6. 20:32
 1/8 anonim válasza:
Szerintem a maci nem ment ki a divatból, mert mindig lesz olyan aki még nem kapott esetleg macit. Ha nem szerelmesekként akarjátok egymást megajándékozni, akkor gondolj úgy mintha csak úgy vennél neki valamit pl: szülinapjára. Szerintem akár elég ha veszel neki valamilyen humoros feliratú bögrét, vagy valamilyen jópofa dolgot.
2017. febr. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A maci cuki:)
2017. febr. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Én tuti vibrátoros bugyit adnék neki ! XD
2017. febr. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 RolandHelp válasza:
Csokit
2017. febr. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Elszúrtam, mert 2 hete a buszon volt egy lány, aki elkapta a csomagjait, amikor meglátott. Sajnos éppen két hatalmas szatyorral voltam, mert ajándékot vettem és hátizsák is volt nálam, így nem tudtam melléülni. Nem volt a lány ujjain karikagyűrű.


Most leshetem, mikor lesz megint hasonló alkalom a buszon.

Tavaly a vonaton volt szerencsém egy csajjal beszélgetni, pechemre nem adta meg a számát, mert elmondása szerint "bonyolult" a párkapcsolati státusza (csak érteném, hogy akkor miért szemezett velem)...


Az a baj, ha össze is jön egy beszélgetés, utána sohase keres következő alkalmat a másik fél...

Nekem ez a Valentin nap, egy ismert, de még soha ki nem próbált alkalom... :-(

2017. febr. 7. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: Verset írnék neki és virágot vennék, vörös rózsát.
2017. febr. 7. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szív alakú macis biszbasz
2017. febr. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha Budapesten laknál, lenne egy jó ötletem. :)
2017. febr. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!