Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Önkéntesnek kimenni?

Önkéntesnek kimenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kenyába szeretnék menni önkéntesnek. Még sohasem voltam, ezért az lenne a kérdésem, hogy aki már járt Kenyában, elmondaná, hogy mik a tapasztalatai? Mennyire veszélyes pl. Nigériához viszonyítva?

(Attól légyszi kíméljetek meg, hogy itthon kellene segédkezni)

Előre is köszi a válaszokat!


2011. aug. 25. 09:08
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
2011. szept. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

[link]


Olvasd el ezt a blogot az elejétől. Egy lány írta, aki Kenyában dolgozott 3 hónapot.

Én is ezt olvastam, mielőtt kimentem és saját blogba kezdtem volna. :)


Én ismerem ezeket a magyar afrikás alapítványokat, önkénteskedtem nekik évekig, mondván, hogy végül kiküldenek, de egyik se tette, ilyen, olyan indokokra hivatkozva. Elég lehangoló volt, de nem bánom, mert nem árt először egy ilyen alapítványon keresztül látni Afrikát, hogy felkészült legyél valamennyire.


Larium ellene szavazok én is, egy ismerősöm szedte fél évig, és idegösszeomlása lett tőle, előtte meg súlyos depresszió. Talán 1-2 hétig szabad szedni, de tovább semmiképp sem.



Egyébként miért pont Kenyába mennél?

2011. nov. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Nem tudom megindulkolni pontosan, hogy miért éppen Kenyába mennék. 5 éves korom óta ez a vágyam, és nem igazán tudom az okát. :) A blogot pedig elkezdtem olvasni. Tényleg érdekes .
2011. nov. 7. 20:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!