Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Marokkó valóban ilyen borzalmas?

Marokkó valóban ilyen borzalmas?

Figyelt kérdés

A családommal szeptember elején Marokkóba utazunk (Marrakech), én az első perctől kezdve rettegek odamenni, nem is akarok. Utánaolvastam kicsit, és ilyeneket találtam:

-A 6 órás repülőút veszélyes(terrorizmus)

-Gyakori a turistákkal szemben elkövetett fegyveres rablás

-a turisták 90%-a gyomorbajokkal küzd az ottartózkodás alatt az ételek és a baktériumok miatt

-magas a terrorveszély

-van, aki azt tanácsolta, hogy fiatal magas szőke lányként ki he tegyem a lábam a hotelből, mert garantáltan halott vagyok

-az árusok gyakran agresszívak, fenyegetőzők

-fertőzések


Van valakinek tapasztalata esetleg? Bevallom nagyon félek odamenni



2018. aug. 8. 14:27
1 2
 11/11 anonim válasza:
91%

-A 6 órás repülőút veszélyes(terrorizmus) A REPÜLŐÚT 3 ÓRÁS

-Gyakori a turistákkal szemben elkövetett fegyveres rablás GYAKORIBB AZ A HELYIEKKEL SZEMBEN, DE FŐLEG A KÉZBŐL KIKAPÓS RABLÁS. ESTE 10 UTÁN KIHALT HELYEKEN NEM ÉRDEMES MÁSZKÁLNI, ADDIG PEDIG SEMMI GOND

-a turisták 90%-a gyomorbajokkal küzd az ottartózkodás alatt az ételek és a baktériumok miatt EZ NEM IGAZ, HA OLYAN HELYEN ESZEL AHOL SOKAN ESZNEK AZ JÓ KONYHÁT JELENT. SOHA NEM VOLTUNK BETEGEK. EGY DOLOG CSINÁLJA KI A GYOMROT, A CUKORNÁDITAL. SOKAN MEG ÖSSZEVISSZA ESZNEK MINDENT, MERT MINDENT KI AKARNAK PRÓBÁLNI, EZÉRT LESZ GYOMORRONTÁS.

-magas a terrorveszély EGYÁLTALÁN NINCS TERRORVESZÉLY, RENGETEG RENDŐR VAN MINDENHOL, KÜLÖN EMIATT. TÍZ EVENTE HA EGY ESTE TÖRTÉNIK TALÁN. EURÓPA VESZÉLYESEBB EZERSZER.

-van, aki azt tanácsolta, hogy fiatal magas szőke lányként ki he tegyem a lábam a hotelből, mert garantáltan halott vagyok MINDEN KÜLFÖLDIVEL NAGYON KEDVESEK, LEGYÉL SZŐKE BARNA AKÁRMI. NEM VAGY KÜLÖNLEGESEBB MINT EGY FEKETE HAJÚ EURÓPAI NŐ. NEM SZABAD TÚL KÖZVETLENNEK LENNI, NYOMULÓSOK AZ ÁRUSOK, HA NEM ÖLTÖZÖL SORTBAN ÉS DERÉKIG KIVÁGOTT TRIKÓBA SENKI SE FOG BÁNTANI.

-az árusok gyakran agresszívak, fenyegetőzők IGEN, NYOMULNAK, ELÉG ERŐSZAKOSAK, NE ÁLLJ MEG HA AZ ARCODBA TOLNAK VALAMIT, MOTYOGJ EGY KÖSZT ÉS FORDULJ EL MENJ TOVÁBB. HA MAJMOT RAKNAK A NYAKADBA FOTÓZNI, AZONNAK SÉTÁLJ EL, MERT A VÉGÉN MEGVÁGNAK 3-400 DIRHAMRA. 9-12 EZER FT. NE FOTÓZZ EMBEREKET (HASTÁNCOSOK, KÍGYÓBÜVŐLÖK, STB) MERT FIZETNED KELL UTÁNA! HA VISZONT VALAMELYIK NAGYON SZEMTELEN KIABÁLJ RENDŐRÉRT.

-fertőzések NINCS SEMMI FERTŐZÉSVESZÉLY, EURÓPAI SZINTŰ AZ ORSZÁG, NINCSENEK TRÓPUSI BETEGSÉGEK.

JAVASLOM NÉZZ DOKIFILMEKET RÓLA, VAN BŐVEN, NE HÍROLDALAKRÓL TÁJÉKOZÓDJ, AMIK MANIPULÁLNAK.


KINT ÉLTEM JÓ PÁR ÉVET, ÉS MEGYEK IS MÉG VISSZA, SOSE BÁNTOTT SENKI, SOSEM RABOLTAK KI, SOSEM ERŐSZAKOLTAK MEG VAGY ROBBANTOTTAK FEL.

2018. aug. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!