Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Mennyi pénz kellhet átlagosan...

Mennyi pénz kellhet átlagosan egy 2 hetes egzotikus ázsiai nyaraláshoz?

Figyelt kérdés

Nem szórva a pénzt, oké minőségű szálláshelyeken eltöltve az időt, pár helyi látványosságot megnézve. Főképp parton döglős, lazulós nyaralásra?


Egzotikus alatt értem: thaiföld, indonézia, fülöp szigetek, sri lanka, vietnám



2022. nov. 15. 17:37
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
10, azért soroltam fel pár országot :)
2022. nov. 16. 12:31
 12/25 anonim ***** válasza:
75%

Sztm kijössz ennyi penzböl, eleg lesz, föleg ugy hogy többnyire csak a parton akarsz dekkolni. A turistas helyeken felejtös, még ugy is, ha utcai kajat eszel. Csak kivancsisagbol beleneztem bookingon a Da Nang(vietnam) szallasokba, es kivagyok akadva milyen szep szallasok vannak mar 15-20€/ ej ert.

Googlizz repjegyet, pl: Bp-Hanoi, hanoi- da nang

Da Nang ba nezd meg a szallasokat, nezz utana, mi van a környeken, mit szeretnel megnezni, hogy tudsz eljutni stb

Kapsz egy kb összeget, es maris szükül a kör, es mesz oda ahova ennyiböl kijössz.

2022. nov. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 NTBS ***** válasza:
100%
Néhány százezertől 2-3 millióig terjedő skálán gondolkozz.
2022. nov. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Fapadossal is drága? Ez ilyen több részletben, több légitársasággal, több különálló foglalással eljutni mondjuk Vietnámba? Hop on, hop off, kis layoverek itt, ott? Így érted a fapadossal Délkelet Ázsiába fapadossal utazást?

Vagy van olyan ultra low budget működési modellt alkalmazó légitársaság, akik Európából Délkelet Ázsiába repülnek? Azt tudom, hogy ott helyben már sok ilyen cég van, talán több is, mint itt helyben Európában

2022. nov. 18. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Repülövel inkl. kb. 2000 USD. Amiket irtal olcso orszagok, de a repüles draga, es en min. 5 * szallodaba mennek ezeken a helyeken.
2022. nov. 19. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Azért a Délkelet Ázsiai országokba érdemes a minőségibb szállodát megfizetni! Más a kultúra, és mások az elfogadott normák.Én bejártam vagy 10 ottani országot - imádom azt a környéket - de a bogaraktól irtózom. No, azokból van aztán rendesen! Vietnamban a folyosón fogdostuk össze a gekkókat, hogy a sok bogarat megzabálják amik a szobában felbukkantak.

Delhiben a luxus Ashok Hotelben belépőre egy hatalmas csótány fogadott a fertőtlenített(!) fürdőszoba mosdókagylójában. Szingapúrban nem volt ilyen probléma - ott viszont a szálloda árak nem kifejezetten a magyarnak valók.

Balin ezekkel nem volt gond, de nagyon sokat drágult az utóbbi időben!

Indiában pl. érdemes csak palackozott vizet inni, de az drágább mint a sör (ha kapsz!) A tiszta víz mindenhol drága! A streetfood olcsó, de érdemes alkudni.

A repülőjegyek közt is nagy a szórás, ha van időd, és türelmed - a szerencséd mellé - akkor nagyon olcsó is tud lenni!

2022. nov. 19. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
41%
@16 Nemtom melyik Indiában jártál, de a palackozott víz 15-25 rúpia között van most is, a sör meg 100 és 400 között államtól függően (már ahol van egyáltalán).
2022. nov. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
ahogy számolgattam min 2500 dodó kéne.
2022. nov. 19. 16:49
 19/25 anonim ***** válasza:
@18 Ha hajlandó vagy Wizz Aires átszállással bohóckodni, akkor Srí Lanka 400-500k magyar pénzből megvan.
2022. nov. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

19, őszíntén, nem merném bevállalni a wizz-t, amilyen szerencsém van pont akkor lenne járattörlés :D


20, te annyira szánalmas ember lehetsz, hogy nem is érdemes rád szót fecsérelni.

2022. nov. 20. 06:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!