Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Mennyi pénz kellhet átlagosan...

Mennyi pénz kellhet átlagosan egy 2 hetes egzotikus ázsiai nyaraláshoz?

Figyelt kérdés

Nem szórva a pénzt, oké minőségű szálláshelyeken eltöltve az időt, pár helyi látványosságot megnézve. Főképp parton döglős, lazulós nyaralásra?


Egzotikus alatt értem: thaiföld, indonézia, fülöp szigetek, sri lanka, vietnám



2022. nov. 15. 17:37
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
@21 Egy bécsi Eva Air Bangkok sem kerül egy millióba két hétre, elég olcsó országok ezek.
2022. nov. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
51%

#21


Lehet, hogy a 20 szánalmas, de tudod ki a még szánalmasabb? Aki fejben utazóként egzotikus nyaralásokról álmodozik, aztán még a Google-t sem tudja használni. Na az szánalmas!

2022. nov. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Képzeld, tudom használni a google-t, attól még fellehet tenni egy kérdést magyar fórumon is, nem? Vagy ki vagy te, hogy megszabd ki mit kérdezhet?


Redditen, egy amerikainak teljesen mások az elvárásai, mint egy átlag magyarnak pl.


Azzal meg nem sokat érek, hogy összehasonlítom numbeon, hogy mennyi a tej a boltban meg egy levis farmer.


Nem mindenki milliomos, aki részt vesz egy ilyen nyaraláson, van aki éveket spórol rá például.


Életemben nem töltöttem fel semmit az instagramra meg facebookra, úgyhogy ezzel is mellélőttél te nethuszár.

2022. nov. 20. 16:41
 24/25 anonim ***** válasza:

Mi Ázsiában még csak Thaiföldön voltam (Krabi, Railey Beach), ott is vagy 4-5 éve, de akkor sztem bőven ki tudtuk volna hozni fél millió alatt, ha nem járjuk be szervezett túrákkal a környéket, meg nem szórjuk annyira a pénzt a parton. Egyébként egy kis nomád bungallóban szálltunk meg (kb. 50e Ft), éjjel arra aludtam el, hogy perceg a szú a "falban", imádtam :)

Én a skyscanner.hu-n szoktam nézegetni a repjegyeket, hogy mikor hova olcsó, fejben már megszerveztem egy Kambodzsát és Srí Lankát is. Függ mindennek az ára a szezontól is, de a Maldív-szigeteken pl. májusban voltunk, ami ott bőven utószezon, mégis szuper idő volt, míg azon a télen, főszezonban rengeteget esett, szóval ki lehet fogni mindent.

Srí Lankán meg úgy tudom, hogy az időjárás nagyon területfüggő, itthoni télen és nyáron is lehet menni, csak a sziget más részeire célszerű.

2022. nov. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Nem mindegy hogy hova, es azon belul a Four Seasons elnöki lakosztalyaban vagy Bushrapatti indiai kukás nak az 1 csillagos lepraszallojaban(szinte minden orszagban ok futtatjak a legszarabb szalloddak legszarabbjat. (olcsosag az egyetlen erenyuk)
2023. jan. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!