Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Hogy tudok kiköltözni japánba?

Hogy tudok kiköltözni japánba?

Figyelt kérdés
A kérdésem igazából úgy szól hogy: ha beszélem a nyelvet (japánt) és tanultam 5 évet majd leérettségiztem mérnöki szakon, akkor van esély hogy kapjak vízumot és ott dolgozzak?

2023. febr. 2. 06:43
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
96%

Milyen mérnöki érettségi?

Amúgy ha tudsz japánul, akkor nézz utána a vízumkövetelményeknek, böngészd a netes álláshirdetéseket, regisztrálj valami japán állásközvetítôhöz, aztán próbálj megpályázni állásokat. Ha felvesznek valahova, akkor igényelhetsz munkavízumot.

2023. febr. 2. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 D. Brasco ***** válasza:
78%
Nagyon egyszerű a válasz:te láthatóan sehogy nem fogsz tudni kiköltözni
2023. febr. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
79%

Kōsotsu dake no enjinia wa iranai


高卒だけのエンジニアはいらない

2023. febr. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
75%
Azért arra figyelj, hogy a legtöbb álláshirdetésnél már eleve követelmény hogy "must currently reside in japan"
2023. febr. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
90%
Melyik gimiben osztogatnak diplomát? Megyek oda
2023. febr. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:
89%
5. Ja, én meg 4 évet nyomtam szakközépben és csak egy tetves érettségit, meg egy villanyszerelői szakmát kaptam. :(
2023. febr. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

kijavítanám azt amit mondtam, szóval ha

Beszélem a nyelvet, elvégeztem 5 évet mérnöki gimin, és egyetemen akkor van esély hogy adjanak vízumot és ott dolgozzak?

Ui:. A rossz indulatú válaszokat kérlek hanyagoljuk, köszi

2023. febr. 2. 13:07
 8/24 anonim válasza:
100%
Légyszives Linkeld már be azt a középiskolát, ahol van mérnöki tagozat
2023. febr. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
100%

7.-re, a kérdezőnek.


Te még gimis vagy? Meg szerinted itt a Gyakorin honnan az anyánkból kéne tudni, hogy alakul a Japán bevándorlás X év múlva??? Kérdezd meg az ezotéria rovatban, a Jóslás menüpontban!

2023. febr. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

9.-nek

Ha te nem tudod akkor ne írj. Elsősorban olyanokhoz szólt a kérdés akik értenek hozzá…

A kérdésem nem az volt hogy a jövőben hogy lesz, hanem hogy egyáltalán hogy működik ez, gimi+egyetem és nyelvtudás elég e hozzá..

2023. febr. 2. 13:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!