Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Légyszi ne röhögjetek ki....

Légyszi ne röhögjetek ki. Szerintetek ez összejöhetne?

Figyelt kérdés

Még nem jártam más országokban, nem nyaraltunk soha sehol, és nagyon hiányzik egy kis kikapcsolódás az életemben, hogy ne csak az itthoni szennyeket lássam. Már többször megfordult a fejemben hogy bicajjal el lehetne tekerni valahova. Utazgatni, repülőzni nem is tudnék mert nincs ezekre pénzem, ha lett volna akkor már elutaztam volna pár napra valahova. Szerintetek mennyire lenne szerencsés egy bicajos hosszú út? Jön a lényeg, hogy Japán lenne a cél. De mivel oda át kéne hajózni is, ezért ez problémás. Nem tudom hogy lehetne megoldani. Arról nem is beszélve hogy repülővel 12 óra kb hát bicajjal?

Nem kamu a kérdés szóval aki tett vágott már neki egy ilyen útnak örülnék ha leírnátok mi-hogy-mivel-mikor. A korom nem lenne hátrány? 18vagyok. És egy barátnőmmel mennénk.

Köszi :)


2011. márc. 4. 11:41
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
Elég hogy itt lakom, és elég amit eddig láttam, most inkább valami újat és jobbat néznék meg.
2011. márc. 5. 11:23
 22/33 anonim ***** válasza:
Ha nem csak Japán érdekelne akkor ott van Románia(szép tájak vannak ott is)Vagy Szlovákia,Ausztria...De gondolom a szomszédos országok sem a legjobbak neked...pedig ezek már külföldnek számítanak..
2011. márc. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim válasza:
Egy ilyen utazás nem rossz ötlet, de tényleg nem reális. :/
2011. márc. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%
nem ti lennétek az elsők, több magyar is ment arra bringával, keressetek rá. Viszont az, hogy legelső hosszabb bringatúrátokat oda tervezitek, az nem jó ötlet. Először tekerjétek be Európát, hogy meglegyen a kellő tapasztalat.
2011. márc. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
3%

Mien beszéd az hogy Magyarország nem trendi itt is vannak szebnél szebb helyek de akár erdélybe is lehet jönni.

Mert mindenüt jó de legjobb ithon. Hitvány ember aki a saját hazáját nem becsüli.

2011. márc. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó!!

Miért forgatod ki a szavait? Külföld most jobban érdekli, gondolom itthon már látott sok mindent. Ne reagáld túl - mi az, hogy a hazáját nem becsüli, Te ezt honnan veszed?? Írt ilyet valahol?? Gondolom más tájakra kíváncsi most, de ha olyan nagy magyar vagy, ajánlj neki itthon gyönyörű tegerpartot, ilyeneket.. Mert lehet, hogy ő most arra kíváncsi. Ne legyél ilyen agresszív, támadó, mikor nem is ismered a kérdezőt. Pláne nem értem, hogyha segíteni a kérdésével kapcsolatban nem tudsz (elmondta, hogy nem MO. érdekli), minek válaszolsz csak azért, hogy kötözködj.

2011. márc. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%
És miLYen, nem mien.. pff..
2011. márc. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
6%
Akor se irjon ilyent ebből azt lehet leszürni hogy nem szereti a fajtáját.
2011. márc. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
[link] Ezek a fiatalok egy év alatt biciglizik körbe Európát. Ez is pénzbe kerül, ne gondold hogy nem... Te tudod hogy mire vagy képes, én nem vágnék bele.
2011. márc. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim válasza:
51%
Ha nagyon külföldre akarsz menni, akkor Felvidék vagy Erdély. Mindkettő gyönyörű és "elvétve" magyarok is laknak ezeken a tájakon. :)
2011. márc. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!