Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Légyszi ne röhögjetek ki....

Légyszi ne röhögjetek ki. Szerintetek ez összejöhetne?

Figyelt kérdés

Még nem jártam más országokban, nem nyaraltunk soha sehol, és nagyon hiányzik egy kis kikapcsolódás az életemben, hogy ne csak az itthoni szennyeket lássam. Már többször megfordult a fejemben hogy bicajjal el lehetne tekerni valahova. Utazgatni, repülőzni nem is tudnék mert nincs ezekre pénzem, ha lett volna akkor már elutaztam volna pár napra valahova. Szerintetek mennyire lenne szerencsés egy bicajos hosszú út? Jön a lényeg, hogy Japán lenne a cél. De mivel oda át kéne hajózni is, ezért ez problémás. Nem tudom hogy lehetne megoldani. Arról nem is beszélve hogy repülővel 12 óra kb hát bicajjal?

Nem kamu a kérdés szóval aki tett vágott már neki egy ilyen útnak örülnék ha leírnátok mi-hogy-mivel-mikor. A korom nem lenne hátrány? 18vagyok. És egy barátnőmmel mennénk.

Köszi :)


2011. márc. 4. 11:41
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Most már hiába mész oda egy földrengés pustitota helyre nem hiszem hogy kiváncsi vagy.
2011. márc. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Biciklivel maximum szomszédos országokba menj, azt is valahova a határ közelébe. :)

Amúgy egy nyaralás is kijön viszonylag olcsón májusban, vagy októberben, de júniusban és szeptemberben is nagyon alacsonyak még az árak.

2011. márc. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim válasza:

megyek énis bár japán előtt visszafordulok

17/f

sátram nincs veletek fgk csucsulni:)

2011. ápr. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!