Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Mennyire biztonságos idén...

Mennyire biztonságos idén Japánba utazni?

Figyelt kérdés
Van olyan aki utazik?
2011. márc. 15. 13:11
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Na jó.. hagyjuk..

nem tudom mire számítottam tőletek..:S:S:S:S


csak az érthetőség kedvéért, nem a hírekre voltam kiváncsi, hanem voltak a forumon olyanok is, akiknak vmilyen rokonuk japán, és gondoltam ők hátha tudják, h ilyenkor mennyire biztonságos szokott lenni a kiutazás, vagy ők mennek-e esetleg ki pl. a nyáron

2011. márc. 15. 18:58
 12/23 anonim ***** válasza:
Oké.. Nem, nem hiszem, hogy biztonságos lesz még nyáron sem. Hidd el, mondanék én megnyugtatót, de nem tudok ebben a helyzetben. Megkérdezhetem - ha nem tolakodás - hogy miért muszáj kimenned így?
2011. márc. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Munka-ügyben..., bővebben nem térnék rá ki


most próbálom rendezni, h ne kelljen.. de a repülőjegyet ugy néz ki nem lehet visszamondani..:S

köszönöm az utolsó válaszolonak, h normálisan válaszolt:))

2011. márc. 15. 20:43
 14/23 anonim ***** válasza:
Én vagyok az utolsó négy mostmár csak 76%-os válaszoló.:) Gondolom, hogy nem lenne egyszerű elintézned, de szerintem mindenképp próbáld meg. Mikor kéne utaznod? Ez a radioaktív cucc sem vicc, az egészség szerintem fontosabb, még ha buksz is rajta anyagilag. Azt hallottam, most nem is mennek oda repülők (minden járatot töröltek), bár később gondolom fognak.
2011. márc. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Junius körül kellene mennem.


A repjegyeket visszaváltják ilyenkor?


ui: én felpontoztalak, mert válaszoltál:)

2011. márc. 16. 11:37
 16/23 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy visszaváltják, mert ez vis major helyzet, amire a légitársaság nem vállal felelősséget. De hívd fel őket mindenképp, mert mivel még messze van az indulás, egy részét a jegyárnak szerintem biztos visszakapod. És hacsak nem nagyon-nagyon fontos odamenned, inkább bukj rajta anyagilag, mint az egészségeddel legyen valami ebből eredő baj. Nem tudom, ez a radioaktív dolog mennyi idő után ürül ki a levegőből teljesen, ezt kéne valahogy megtudni.
2011. márc. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Igen, engem is a radioaktivitás aggaszt... főleg mert vannak barátaim, ismerőseim is Japánban:S


Ha valaki hallott esetleg valami radioaktivitás sulyosságára vonatkozó részletet, az is ossza meg, légyszi. Én is persze nézem a híreket magyarul, meg japánul is.. de több szem többet lát:)

2011. márc. 16. 18:33
 18/23 anonim ***** válasza:

A szökőár által okozott problémák szinte már "eltörpülnek" a radioaktív sugárzás mellett.

Tegnap még a határérték 8x-osát mondták, ma már a 22x-esét, és várhatóak újabb robbanások, mivel a maghasadást nem lehet csak úgy megállítani.

Sajnos még arra is van esély, hogy valamennyi reaktor felrobbanjon. :S


Minket személyesen az egyiptomi zavargások érintettek/érintenek, de szerencsére sikerült visszamondani az utunkat. Jobb a biztonság.

2011. márc. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
japánból aki teheti inkább most elutazik, köztük a tehetősebb japánok is nem csak a külföldiek. persze ha nyár végén akarsz mondjuk tokioba menni akkor gondolom már nem lesz veszélyes. de mostanában tuti nem mennék még akkor sem ha kéne.
2011. márc. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

A japán tv.-ben bemondták, hogy már nincs radioaktiv sugárzás, sikerült megszüntetni.

Így sem ajánlatos az utazás?

2011. márc. 19. 16:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!