Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Miért nem mennek az emberek...

Miért nem mennek az emberek Oroszországba nyaralni? Olyan sok szép hely van ott is.

Figyelt kérdés
vagy a nyaralás is már divatra megy? Korfu, Kréta stb.
2010. márc. 5. 20:48
1 2 3 4
 21/33 anonim válasza:
83%

Nem biztos hogy jól tudunk oroszul beszélni.

Talán még drága.

Meg talán messze van

2010. márc. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim válasza:
85%

1.nyelv

2.hőmérséklet

3.fura emberek

4.ár

5.messze van

2010. ápr. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert ha azt mondod valakinek, hogy menjél nyaralni, az a legtöbb embernél egyenlő meleg és napos hellyel. ez persze nem baj, csak kicsit korlátozott. Ha nem meleg helyre megy akkor azt kirándulásnak hívják. Bár én hamarabb mennék hideg és esős helyre mint melegre de azért mind a kettőt szeretem.
2010. ápr. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
azért mert az emberek nagy része irtózik az orosz emberektől, nyelvtől, kultúrától...és ezt én meg is értem! ja meg hideg van, és úgy en bloc szar hely, legalábbis moszkva meg szentpétervár az. nem mondom, szentpétervár szép. de amellett tré.
2010. jún. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

En Korfura megyek iden:D Azert mert egyreszt k.rva olcso iden gorogorszag, masreszt gyonyoru, tengerpart, barok, koktelok...:D Attol ez meg nem 'divat'.. Tavaly montenegroban voltam, abban mi a divat?

Egyebkent meg ezek a helyek nem veletlenul lettek divatosak, amik meg nem azok, nem veletlenul nem azok. Nyilvan sokkal turistacentrikusabb helyek a felkapottabbak. En pl nem akarok kiadni egy valag penzt azert, hogy utana napokig zotykodoljek egy vonaton, es a) szetfagyjak b) lehuzzanak de marhara a semmiert cserebe.

2010. júl. 5. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim válasza:

Szerintem mindez a műveletlen beszűkültségből fakad...A legtöbb ember számára csak az jelenti a nyaralást, kikapcsolódást, ha egy meleg tengerparton meresztheti a p.csáját, fürdés, welness dolgok, ja és persze a divat.

Higgyétek el, a műveltebb emberek elmennek Oroszországba is ha megtehetik, de egy "sötét" agyú ember számára semmit se jelent, ha eljut az orosz történelem egyik leffőbb városába, Szentpétervárra, nem értékelik ha látnak egy szép templomot, palotát, folyópartot. Csak az a fontos, hogy a testi kényelem meglegyen az eltunyultság miatt, és ennyi.

2010. júl. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim válasza:
Oroszország olyan, mint egy feltáratlan kincsesbánya, amiről nagyon kevesen tudnak.
2010. júl. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim válasza:
Én meg azt nem értem, hogy nyáron miért nem a mérsékeltebb klímájú helyeket választják, mint például Oroszország, télen pdig miért nem megy mindenki a déli nyaralóövezetekbe? Én biztos így csinálnám, ha olyan baromi sokat járkálnék külföldre.
2010. aug. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

07:49: En nem vagyok se "muveletlen" se "beszukult", megis rohamot kapok ha egesz nap varosneznem kell, meg muzeumokba jarni. Engem ez nem szorakoztat, de ettol nem leszek kevesebb. A nyaralason igenis a testi kenyelemre vagyom, hogy kikapcsolhassam az agyam es a kisujjamat se kelljen megmozditanom, ha mar ugy egyebkent kemenyen dolgozom.

Es persze egy-ket nevezetesseget megnezek, de nem hoz lazba egy templom meg ilyesmi. Apukam elettarsa olyan, hogy ha meglat egy templomot, muzeumot, kiallitast stb azt neki meg _kell_ neznie, olyan nincs, hogy nem, es a legkisebb kis utszeli kapolnaban is kepes husz percet eltolteni.. En nem ilyen vagyok es kesz, engem mas erdekel, peldaul en kepes lennek kemiai, fizikai kiserleteket, biologiai vizsgalatokat nezni es csinalni orakig, mert engem az erdekel. Mast a tortenelem es a muveszetek erdeklik, o abban merul el. Ennyi

2010. aug. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim válasza:
91%
Én 12 vok,és nagyon szívesen elmennék Oroszországba! Mindig oda akartam menni,és már orosz szótáram is van! Egyszerűen imádom Oroszországot,és én is azt tervezem,hogy elmegyek oda! De sajnos nem csak oda,hanem bárhová elmenni nagyon drága! De azért nem adom fel a reményt! Első válaszolónak pedig csak ennyit: nem undorító a nyelvük,inkább az az undorító,aki mondja,vagyis te,mert ugyanakkor nagyon szorgos emberek is,és mivel a világ legnagyobb országa,én el akarok oda menni! Ui.: kapd be!
2012. márc. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!