Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Miért nem mennek az emberek...

Miért nem mennek az emberek Oroszországba nyaralni? Olyan sok szép hely van ott is.

Figyelt kérdés
vagy a nyaralás is már divatra megy? Korfu, Kréta stb.
2010. márc. 5. 20:48
1 2 3 4
 31/33 anonim válasza:

Kedves 6. kommentelő!


Személy szerint te egyik kategíriába sem tartozól? De azért másokat simány lenézel. :)

Gratula, s itt mutatkozik meg az a híres "magyar mentalitás", az én-központúság, s hogy persze, legyen meg a véleményünk, de azért más még mindig sza***b, mint én, s én tök okosakat mondok most, mert ha véleményem van, az mindig tök jó, mi?

Hát nem, orbitári h*lyeséget mondtál most. Az utolsó mondat(mielőtt még kategorizáltad magad)viszont takar valami igazságot, de nehogy má' sz**ul essen itt bárkinek, hogy nem megy valaki oroszországba nyaralni... Vannak sokkal szebb(hozzáteszem nem tul felkapott) helyek is a világon. Ha valakinek oroszország tetszik, akkor rajta. De hadd döntsem mán el, hogy én hova akarok menni nyaralni... Ennyi erővel mindjárt kiakadok, hogy kevés magyar ember körében felkapott Irán, mert csak az jut eszébe, hogy háború van, mert ott van Irak mellet.


Kösziköszi

2017. jan. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 Jorge Lorenzo válasza:

Voltam nyaralni Oroszországban. Viszont sok itt a hülye komment.


-közbiztonság ? Moszkva az egyik legbiztonságosabb város a világon. Kb annyi esélyed van hogy ki raboljanak mint a Blahán pesten :) Szóval ha a közbiztonságot nézzük Pest sokkal gázzabb Moszkvánál.


Az orosz emberek ? Semmi gond nincs velük. Bunkók , lenézőek itthon is vannak. Elég le mennem a boltba.. Alapjáraton az oroszok barátságosak , a magyarokat szeretik. Főleg az idősebb korosztály. Találkoztam Péterváron egy itthon szolgáló volt Szovjet katonával. 25 évet volt itt, megértette mit mondok neki. És még tudott is kicsit magyarul.


Az orosz nyelv ?


Ha van egy kis műveltséged akkor az orosz nyelvet szépnek látod. Péterváron el boldogulsz az angollal, Moszkvába már neccsebb lesz. Sochi még ahol aránylag jól beszélik az angolt. Ha Keletebbre vágysz már kell a stabil orosz.


Oroszország történelmileg egy nagyon érdekes és összetett ország. Akit nem érdekelnek az ilyen dolgok az tengerpartra fog menni :) engem meg pl a tengerpart meg a hering party vonz. Korfu meg a hasonlók.


Voltam Tiraspolban is ( Moldáv köztársaság) voltam Kievben , Odesszában , Moszkva , Szpétervár, Sochi. Sőtt még a románoknál Bucharestben is :) Szervezett utazással mentem. Haverok, ismerősök akiknek szintén ez az érdeklődési körük.


Magad ne nagyon indulj el elsőre ezekre a helyekre. Nem a közbiztonság miatt meg nem a nyelv miatt, hanem amiatt mert egy teljesen más világ mint pl Párizs vagy éppen Berlin.

jan. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 Jorge Lorenzo válasza:

32/32 A te válaszod:

Voltam nyaralni Oroszországban. Viszont sok itt a hülye komment.



-közbiztonság ? Moszkva az egyik legbiztonságosabb város a világon. Nagyobb esélyed van hogy ki raboljanak a blahán mint Moszkvában :) Szóval ha a közbiztonságot nézzük Pest sokkal gázzabb Moszkvánál.



Az orosz emberek ? Semmi gond nincs velük. Bunkók , lenézőek itthon is vannak. Elég le mennem a boltba.. Alapjáraton az oroszok barátságosak , a magyarokat szeretik. Főleg az idősebb korosztály. Találkoztam Péterváron egy itthon szolgáló volt Szovjet katonával. 25 évet volt itt, megértette mit mondok neki. És még tudott is kicsit magyarul.



Az orosz nyelv ?



Ha van egy kis műveltséged akkor az orosz nyelvet szépnek látod. Péterváron el boldogulsz az angollal, Moszkvában már neccsebb lesz. Sochi még ahol aránylag jól beszélik az angolt. Ha Keletebbre vágysz már kell a stabil orosz.


Hideg van ?


Igen hideg van. Fel kell öltözni :)



Oroszország történelmileg egy nagyon érdekes és összetett ország. Akit nem érdekelnek az ilyen dolgok az tengerpartra fog menni :) engem meg pl a tengerpart meg a hering party nem vonz. Korfu meg a hasonlók.



Voltam Tiraspolban is ( Moldáv köztársaság) voltam Kievben(Ukrán) , Odesszában(ukrán) , Moszkva , Szpétervár, Sochi. Sőtt még a románoknál Bucharestben is :) Szervezett utazással mentem. Haverok, ismerősök akiknek szintén ez az érdeklődési körük.

Tervben van jelenleg Belarus is, de most oda(is) nehezebb a bejutás. Ott meg már kell az orosz nyelv. Anélkül nem boldogulsz.



Magad ne nagyon indulj el elsőre ezekre a helyekre. Nem a közbiztonság miatt meg nem a nyelv miatt, hanem amiatt mert egy teljesen más világ mint pl Párizs vagy éppen.


A nyugati városokban divat a feltünősködés. Keletebbre tőlünk nem igazán tolerálják ha valaki játsza az eszét. Általában az ilyenek esnek rablás áldozatává.


Attól hogy más a tengerpartra vágyik attól te vágyhatol pl Moszkvába. Szép város. Ha szereted a történelmet imádni fogod.

jan. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!