Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Dél-Koreába akarok utazni...

Eszter428 kérdése:

Dél-Koreába akarok utazni (egyedül) kb. egy két-hétre. Menyibe kerülne? Egyedül nehéz? Mit érdemes megnézni? Ha nem tudok nagyon angolul az gond?

Figyelt kérdés
De beszélek kicsit koreaiul és angolul is. Ha valaki volt már ott azt kérném hogy írjon.normális válaszokat kérek ,köszönöm előre is.

2016. aug. 15. 21:20
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Ha azt sem tudod mit akarsz ott megnezni akkor honnan tudod hogy ada akarsz menni.

pl meg akarom nezni a table mountaint ezert akarok Venezuelaba menni, ez valahogy igy mukodik nem ugy hogy Venezuelaba akarok menni mert v betuvel kezdodik a neve aztan azt mar ti mondjatok meg ott mit csinaljak

2016. aug. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
9-es, mire koltottel el ennyi penzt?
2016. aug. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
Olcsóbban is megúszhatod, ha hostelben laksz.
2016. aug. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
tudom hogy mit akarok de én azt kérdeztem hogy mit érdemes mert lehet nem mindent ismerek mivel még sosem jártam ott .
2016. aug. 16. 15:23
 15/20 anonim ***** válasza:
9: Phenjan? Észak-Koreában jártál? Írnál-e erről kicsit bővebben, hogy hogyan és miként? Kíváncsi lennék.
2016. aug. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Észak Koreában a rendszernek az az érdeke hogy a külföldiek sok pénzt hadjanak az országukban. Kínából indul út.
2016. aug. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

17: Eddig úgy tudtam, hogy méregdrága az odaút, és csak a gazdagabbak engedhetik meg maguknak. Vagy ez mostanában már változott?

És akkor a szokásos sablonmenet volt, hogy végíg kísérettel, kötelező térdhajtás a vezetők szobrai előtt meg ilyenek? Milyen érzés volt?

2016. aug. 17. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
En hetfon utazom Seoulba, es Juniusig leszek ott. 2 millio forintot viszek ami a koltsegvetesem alapjan tobb mint eleg lesz.
2016. aug. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
elozo valaszolo vagyok, egy honapra 350 ezer forint megelhetesi koltseggel szamoltam (ebben benne van a szallas is) a repulojegyet nem szamoltam bele
2016. aug. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod
2016. aug. 23. 19:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!