Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ha Görögországba szeretnék el...

Ha Görögországba szeretnék el költözni akkor kell Új állampolgárság? És európán kivül van vagy Európán belül? Én ugy tudom Hogy Európán Belül van.És kell e vizum vagy ilyesmit csináltatnom?

Figyelt kérdés
Ha Görögországba. szeretnék el költözni. akkor kell Új. állampolgárság? És európán. kivül van. vagy Európán belül? Én ugy tudom Hogy Európán. Belül van.És kell e vizum vagy ilyesmit csináltatnom?
2020. szept. 23. 21:13
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem te DK-s vagy.
2020. szept. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 D. Brasco ***** válasza:
50%
Kell vízum,útlevél,az oltási papírok,vámnyilatkozat,váltanod kell drahmát stb stb
2020. szept. 24. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
69%
Görögország alig várja az újabb bevándorlókat, hiszen alig vannak náluk migránsok...
2020. szept. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
85%

"És európán. kivül van. vagy Európán belül?"


Még ezt se tudod, hogy Afrikához csatolták 2000-ben?

2020. szept. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
83%

Kérdező!

Azt látni, hogy alaposan körbejártad a témát,

de miért pont Görögország??

2020. szept. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
86%

Ez egyrészt nem utazás témakör, nem is közlekedés. Helyesírásod katasztrófa. Földrajzból is jó tanuló lehettél.

Görögország még vastagon Európa, sőt uniós tagország is.

Mindegyik tagországra igaz, hogy szabadon be lehet utazni, ott élni, vagy tovább állni. Munkát is szabadon lehet vállalni. Másképpen az egésznek nem is lenne értelme. Az unión belül nem kell vízum sem.

Állampolgárságot szerezhetsz a magyar mellé, de nem követelmény.

2020. szept. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
68%
3-as tréfál :-)
2020. szept. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Megnéztem az állampolgárságot. Sokféle módon szerezhető. Esetedben az kell, hogy legalább tíz évig Görögországban élj. Csak ez után kérelmezhető.
2020. szept. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
77%

Anyámborogass! :-D


Mondd, hogy nem vagy több tízévesnél....

2020. szept. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
#3: elfelejtetted hozzátenni, hogy van-e neki háromévente kapható nyugati "ablak" a kék útlevelében... :-DDDDDDD
2020. szept. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!