Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ha Görögországba szeretnék el...

Ha Görögországba szeretnék el költözni akkor kell Új állampolgárság? És európán kivül van vagy Európán belül? Én ugy tudom Hogy Európán Belül van.És kell e vizum vagy ilyesmit csináltatnom?

Figyelt kérdés
Ha Görögországba. szeretnék el költözni. akkor kell Új. állampolgárság? És európán. kivül van. vagy Európán belül? Én ugy tudom Hogy Európán. Belül van.És kell e vizum vagy ilyesmit csináltatnom?
2020. szept. 23. 21:13
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
91%

héé, tizes, ne sértegesd a tízéves uncsitesót, egyszer már megtanítottuk helyesen használni az írásjeleket, nehogy megsértődjön és visszaessen...

amúgy igen, a görögországba utazáshoz először orosz állampolgárságot kell szerezned, de ha van jamaikai diplomataútleveled, akkor turistavízummal is letelepedhetsz az országban. különben meg nem tudom 5ös, hogy lehetsz így lemaradva, nem olvastad hogy tegnap görögország kilépett afrikából és ausztráliához csatlakozott a japán császárság tagjaként? ne vezesd félre szegény kérdezőt, nem szép dolog...

2020. szept. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
12: :-DDD
2020. szept. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
12.Es igen nem szép dolog azért akarok mert nem tudja senki milyen egy pocsék helyen lakok faluba innen csak jobb ha menekül az ember ja meg a várost jobban szeretem és nekem is kell egyszer külön élet nem maradhatok az anyámnál 40 évesen ja és azért mert a barátnőm ott lakik.És nem Budapesti vagyok.
2020. szept. 24. 13:11
 14/30 A kérdező kommentje:
8/13 Rendben köszi
2020. szept. 24. 13:13
 15/30 anonim ***** válasza:
90%

Ezek, amit leírsz a falusi életedről, nem magyarázza a rossz helyesírást, a csapnivaló földrajzi ismereteket.

A barátnőd Görögországban lakik? Hozzá mennél ki? Ő mit mondj, milyen ott az élet?

Olyan jól tudsz görögül, mint magyarul? Mert az nagyon kevés!

Miképpen fogsz ott boldogulni?

Tegyük fel, kijutsz. Milyen munkát tudsz végezni? Mihez értesz? Mit tudsz jobban egy görögnél? Írj pár dolgot, hogy mivel tudnád elérni, hogy egy görög tulajdonos téged vegyen fel dolgozni, és ne egy helyit!

Vagy hogyan gondoltad az életet ott? És itthon?

Ha abból a rossz faluból nem tudsz elszabadulni itthon, mennyivel lesz könnyebb idegenben?

2020. szept. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
És Telyes választ várok nem baromságokat igy meg ugy meg amugy.De ha van sok pénzed minden megoldható!11/14
2020. szept. 24. 13:20
 17/30 anonim ***** válasza:
90%

Mi az a telyes válasz, amit vársz? Nem ismerem a telyes szót.

6., 7., 8. válasz az enyém. Mit akarsz többet tudni?

2020. szept. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
17/17 Igen Görögországban lakik és tanulom a nyelvet is de ő tud magyarul,Én mihez értek? a Litecoinhoz És a Bitcoinhoz sokan azt se tudják mi az De minden munkát meg csinálok a szaron kivül.csak az hogy mit kell tennem ahoz hogy le tudjak telepedni és milyen papirok kellenek! Mert itt szar
2020. szept. 24. 13:29
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

Ha Görögországba szeretnék el költözni akkor kell Új állampolgárság? És európán kívül van vagy Európán belül? Én úgy tudom Hogy Európán Belül van.És kell e vízum vagy ilyesmit csináltatnom?


Kapsz tételes választ:

1. Nem kell állampolgárság

2. Európai ország

3. Jól tudod, Európán belül van

4. Turistaként nem, egyéb célú beutazás esetén itt tájékozódj:

[link]

2020. szept. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Na erre vártam a választ 19/19 De amugy én is tudtam hogy Europán belül van Végre valaki le irta Tisztességesen Megszületett.
2020. szept. 24. 13:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!