Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hová érdemes menni decemberben...

Hová érdemes menni decemberben nyaralni?

Figyelt kérdés

Olyan lehetőséget keresek ami szállásban és repjegyben sem túl drága,viszont rengeteg élménnyel gazdagít. Anyukámmal ketten mennénk, 200-300 ezerből kb egy hétig szeretnénk valami izgalmas helyen időt tölteni. Én rajongok a bálnákért, delfinekert szóval egy delfin shownak, és bálna lesnek nagyon örülnék. De igazából bármilyen ajánlást meghallgatok. Tenerife nagyon gyönyörű és izgalmas, és ehhez hasonlót keresek, csak az anyagkeretemen belül.

Köszi ha segítessz!



2022. aug. 25. 14:24
 1/7 anonim ***** válasza:
csomag-nyaralást akarsz, vagy saját magad szerveznéd, repjegy + booking/aribnb?
2022. aug. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A csomag nyaralásról még nem hallottam. Eddig az volt a terv én szervezem, de bármire nyitott vagyok 😄
2022. aug. 25. 14:39
 3/7 anonim ***** válasza:
2: azt jelenti a csomag-nyaralás, hogy befizetsz egy irodánál egy komplett útra. Charter géppel odavisznek, transzferbusz is leszervezve, szálloda kapujáig szállítanak. Kféle ellátással lehet választani, csak reggeli, félpanzió, all-inclusive. Persze ennek megvan az ára...
2022. aug. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Madeira! :)


Wizz airrel múltkor decemberre néztem discount tagságival 56000 (csomag nélkül) volt a a repjegy. A szállás is kijön még egy 50-60/főből

2022. aug. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

200 szerintem kevés lenne 1 hétre, 300 talán


Madeira ha úgy számolsz 2x repjegy akkor 2x 56 000 ft + a szállás tegyük fel olcsó... +kaja + a programok, költőpénz, simán ott vagy 300 ezer.

2022. aug. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 franciasrac ***** válasza:
Hegyek
2022. aug. 27. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Meleg helyre, vagy hidegre akartok menni? Ha a hideg vonz, akkor Ausztriaba, a hegyekbe erdemes menni- közel van, ha a meleget szeretitek, akkor sajnos tul sok lehetöseg nincs a közelben a Kanari szigeteken kivül. Bar ott sincs igazan meleg decemberben, olyan 20-22 C körül. Egyebkent lehet, hogy meglepödsz, de Florida pl. nagyon alkalmas telen. Ott igazi jo idö van ekkor. Ott lathatsz balnakat, delfineket, es nagyon klassz hely. Azert irom Floridat, mert a repülöjegy arak oda meg eleg olcsok, alig dragabb, mint a Kanari szigetekre.
2022. szept. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!