Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Kaptam egy levelet hogy 3 éj...

Kaptam egy levelet hogy 3 éj szállást nyertem. Hallott valaki az EPETF információs irodáról? Átverés?

Figyelt kérdés
2009. szept. 14. 10:52
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
90%
Én is kaptam, nekem azért tűnik átverésnek, mert az átvételhez 1500Ft-ot kell fizetni...
2009. szept. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim válasza:
90%
Én is kaptam ilyen e-mailt.Nem tudom,de nekem fenntartásom van ezzel.A kapott kóddal én 5 e-mail cimet és nem létező lakcimet irtam be.Mindannyiszor elfogadta!A belépés után a "Gyakori kérdések" menü sem müködik.Szerintem valami "turpisság" van a dologba!
2009. szept. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim válasza:
88%
Ami azzal kezdődik, hogy nyertél, vagy fizess be és nem a Szerencsejáték Zrt. vagy APEH küldi, az mind kamu. Eszedbe ne jusson bedőlni!
2009. szept. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
87%

Most néztem meg: a Google nem ismeri ezt a kifejezést!!!

Ez azért elgondolkodtató...

2009. szept. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim válasza:
87%

Szerintem is kamu!!!!

Elég sok mindent nyertem már életemben de ahol fizetni kell vagy még előtte kitölteni valamit hát az felejtős.Az eddigi nyereményeimet mindig kiküldték postán,vagy személyesen kellet átvennem.

2009. szept. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
92%
Én ma kaptam meg ezt az e-mailt.
2009. szept. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim válasza:
85%

Csumi!

Azért átbaszás,mert megnéztem,hogy "csak" az ellátásért kell fizetni,pl. Magyarországon egy három csillagos panzióban 1 éjszakára 6800 ft-ot.

Ha simán mész,ez akkor is annyi félpanzióval,úgyhogy ugyanott vagy!

2009. szept. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:
Nekem nem 1500-at irtak hanem 2200 HUF-t. internetes utalassal. Postan 3200 Ft.
2009. szept. 15. 11:57
 9/45 anonim válasza:
80%

Üdv Mindenkinek!


Sajnos fényképet nem tudok feltölteni, de miután én is kaptam egy ilyen mailt, kíváncsiságból elmentem a Telepy utca 23ba. Régi bérház, magyar és kínai lakókkal,egy kft-vel, aminek a neve nyomokban sem hasonlított erre az EPETF-re, meg még egy állatorvosi rendelő.

Az első gyanús pontot a GYIK oldalon találtam,ezért is mentem el.

"Gyakran ismétlődő kérdések

A SMS fizetéssel kapcsolatos problémák

Elküldtem az SMS-t, de nem kaptam választ

A tanúsítvány fenntartjuk a probléma megoldásáig.

Elküldtem az SMS-t, de nem kaptam választ

Jól írta be az SMS-ben megadott jelszót?


Ellenőrizze, hogy az Ön által elküldött SMS-ben pontosan ugyanazt a jelszót írta be, mint ami az igénylő űrlapon van megadva (betűről betűre), figyelve a betűk nagyságára, valamint az egyéb jelekre, pl. pontra, vesszőre, kötőjelre.


MEGJEGYZÉS: Az esetek többségében azért nem kap választ, mert nem jól írta meg az SMS szövegét, pl. EUROPA helyett EURÓPA jelszót írt, vagyis hosszú ó-t. Nyissa meg a mobil telefonjában az elküldött üzenetek mappát, és ellenőrizze, milyen szöveget küldött el. Ha rossz jelszót írt be, lépjen kapcsolatba EPETF Információs Irodával, adja meg a kiutalás kódját, az SMS szövegét és a telefonszámot, amelyről az SMS-t küldte. Az Információs Iroda ellenőrzi ezeket az adatokat, és elküldi Önnek a fizetést igazoló kódot, ha megtalálja a hibás SMS-t a rendszerünkben.

A mobiltelefonjának hálózatát kezeli az SMS szolgáltatónk?


A megrendelési űrlapon megjelenik azoknak a hálózatoknak a lisája, amelyet az operátorunk kezelni tud. Ellenőrizze, hogy az Ön telefonja ezeknek a hálózatoknak valamelyikében van-e.

A probléma továbbra is fennáll?


Ha a fent megadott útmutatónak megfelelően járt el, akkor a kódot tartalmazó válasz SMS-nek kevesebb, mint 1 perc alatt el kell jutnia Önhöz. Időnként azonban előfordul, hogy technikai okokból, a rendszer megterheltségekor, az SMS generálása néhány percet, sőt esetleg tízegynéhány percet vesz igénybe. Az esteleges nehézségekért elnézést kérünk, és garantáljuk, hogy az Ön tanúsítványát nem utaljuk ki másnak, amíg az SMS fizetéssel kapcsolatos problémát meg nem oldjuk.

Ha a válasz SMS nem jut el Önhöz 30 percen belül, kérjük, hogy küldje el a következő információkat az EPETF Információs Irodájának: a kiutalás száma, az Ön telefonszáma, amelyről az SMS-t küldte, az SMS elküldésének dátuma és időpontja, valamint az SMS szövege. Az Információs Iroda ellenőrzi ezeket az adatokat, és a megfelelő iránymutatással válaszol Önnek.

A válasz SMS-ben kapott kód nem működik

A tanúsítvány fenntartjuk a probléma megoldásáig.

A válasz SMS-ben kapott kód nem működik


A fizetést igazoló kód, amit az SMS-ben kapott, ellenőrzésekor előforduló hibának általában az az oka, hogy rosszul másolta át a kódot az SMS-ből az űrlapba. Ne felejtse el, hogy a kód átmásolásakor figyelni kell a kis- és nagybetűkre, és hogy ne használjon semmilyen további jelet, sem szóközt. Figyeljen arra is, hogy némelyik betű és szám nagyon hasonló egymáshoz, pl. az O betű és a hasonló szám, a 0. Próbáljon meg tehát a betű helyett számot írni, vagy fordítva. Hasonlóképpen a nagy I és az 1-es szám is nagyon hasonlóak. Próbálja meg tehát felcserélni őket, hasonlóan az előző esethez.

Ha biztos abban, hogy helyesen írta be a kódot, az űrlap mégsem akarja elfogadni, írjon az EPETF Információs Irodájának. Ne felejtse el, hogy pontosan írja le a problémát, írja meg a kiutalási kódját, és adjon meg egy telefonszámot, hogy vissza tudjuk hívni, ha a problémát levelezés útját nehezen lehetne megoldani. A tanúsítványát mindaddig fenntartjuk Önnek, amíg a problémát meg nem oldjuk.

Hiba történt az SMS elküldésekor"


Nagyjából ennyi, mindenki arra gondol, amire akar. Én nem utazom velük, ez már biztos...:)


Tisztelettel,


User28

2009. szept. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim válasza:
81%

"Tájékoztatjuk, hogy ajánlatunkat a CitroMail.hu ingyenes levelezőrendszerbe történő

regisztrálásakor megadott paraméterek és beleegyezés alapján kapta meg."


Ennyit erről...

Minden citrós postafiókomba megjött ugyan az a szemét, köszönet az eddigi kommentekért. Senki ne regisztráljon!

2009. szept. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!