Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Kaptam egy levelet hogy 3 éj...

Kaptam egy levelet hogy 3 éj szállást nyertem. Hallott valaki az EPETF információs irodáról? Átverés?

Figyelt kérdés
2009. szept. 14. 10:52
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:

Freemailosra egy ilyent kaptam.

" Az én Határok nélküli Európám

Kedves Felhasználó,


örömmel tudatjuk, hogy kapott egy, két személy elszállásolására szóló, kiutalást az Európai Program az Egyéni Turizmus Fejlesztéséért (EPETF) első, „Az én határok nélküli Európám” című kiadásában. A program célja az idegenforgalmi szektor támogatása egész Európában, különös tekintettel a kis- és közepes szálláshelyekre, vagyis panziókra és kisebb hotelekre. Az EPETF 2009-es I. Kiadásában 600 panzió és hotel vesz részt Magyarországon és Európa 12 másik országában.


Ön kapott egy garantált, 2 személy részére, három éjszakányi, kifizetett szállásra szóló kiutalást, ami a programban részt vevő bármelyik szálláshelyen felhasználható. Lépjen be most a program weboldalára, és erősítse meg a részvételét azzal, hogy megad egy címet, ahova a szállásokra szóló tanúsítványt kéri kézbesíteni.

AZ ÖN KIUTALÁSI KÓDJA:

XXXXXXXXXXX ( szándékos volt a kihagyás !!)

Lépjen be a webszervizünkbe, és adja meg a kézbesítési címet, ahova az ezt a kiutalást megerősítő tanúsítvány küldeni kell.

A kiutalás lejárata: 2009.10.04 12:00

Stb, stb.

Meg se kellett volna nyitnom.!

A feladója ez volt : Európai Program az Egyéni Turizmus Fejlesztéséért 2009 <informaciosiroda@optimail.hu>


Erről a címről mást is küldtek már nekem. Csak az eleje nem egyezik az itt említettel.. @optimail.hu

2009. szept. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim válasza:
53%
Én is kaptam, kitöröltem!
2009. szept. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim válasza:
50%
Nem átverés én már meg is kaptam postai úton a jegyemet!!!!
2009. szept. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 Halmai György válasza:
74%

Csodálkozom, hogy küldtek a nemlétező címről bármit is !!!

Amennyiben ez valóban igaz és nem csak a beépített ember további csalása, kérem küldje el ezek igazi elérhető címét. ÁTVERÉS !! Olyan undorító mint az IQ. regisztrálás u.n. játék.

Természetesen itt is a KÉRDŐÍV kitöltése az egyik lényeg. Valahol, valakik felhasználják. Természetesen ezért fizetnek nekik. Kényelmesebb mint kint állni az utcán. Amit a kitöltés mellé ajánlanak, a 2200/Ft. regisztrációs költség. Na ez az igazi pofátlanság, csalás. Én nagyon keresem az ilyen és ehhez hasonló bandákat. Kérek mindenkit, gyűjtsük együtt az információkat,talán sikerül megszemélyesíteni és tettenérni ezeket.

H.Gy.

2009. szept. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim válasza:
52%
Én is kaptam, többször is, és nem csak ettől a cégtől. Én szállodás voltam, úgyhogy pontosan tudom, hogy miről szól. Olyan kisebb hotelekben tölthetsz el 3 éjszakát, ahol nagyon alacsony a napi szobaár, és ez neked "ingyen" van. Viszont a reggelit vagy a félpanziót kötelező igénybe venni, amit neked KELL kifizetned, csak sajnos ennek az ára magasabb, mint a szobaár, így mindenki jól jár, kivéve a vendég. Úgyhogy átverés...
2009. szept. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Új vagyok ezen a weblapon.

Én is kaptam ajánlatot emilben. Jelentkeztem, mert korrekt ajánlat, csak mi rendkívül bizalmatlanok vagyunk. Ez jól működik akkor, ha valahová szeretnék elmenni, de különböző okok miatt eddig nem tudtam. A költségeket a szállásdíj ingyenessége miatt alaposan le lehet csökkenteni. Én nem három,hanem hét éjszakára mehetek csekkel. Óriási, és rengeteg lehetőséget nem tudunk kihasználni a hozzáállásunk miatt. Vissza nem térítendő pályázatokon is nagyon kevesen indulnak, pedig az tiszta üzlet. Csak korrektnek és magabiztosnak kell lenni.

Elsősorban rajtunk múlik, hogy kihasználjuk lehetőségeinket, és ez is egy, a sok közül.

2009. szept. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim válasza:
62%
Én is kaptam emailt ettől a "cégtől". Rögtön eszembe jutott az Eurorest. Ez néhány éve működött. Annak idején én is "vásároltam" egy ilyen ingyenes csekket, amely 2 hét "ingyenes" szállás lehetőségével kecsegtetett. Akkor 2 fő részére 3500 Ft-ot kellett fizetni a csekkért. El is mentünk egy kis falu Tisza parti szállodájába 1 hétre. Ketten üdülési csekkel olyan negyven rugót fizettünk. Ebben benne volt a reggeli és vagy az ebéd vagy a vacsora. Azt meg kell hagyni a kaja nagyon jó és bőséges volt. Ezen kívül az a hely arra volt jó, hogy onnan minden nap el lehetett menni kirándulni. Vacsorára visszaértünk. Az igaz, a kötelező kajába alaposan be van építve a szállásköltség. Abban az időben elég sok szállás lehetősége volt fenn a honlapon, de most nevetségesen kevés. Rákerestem ezen cég honlapján a Bács Kiskun megyei helyekre és kettőt dobott ki. Szerintem ez már nem az ami volt akkor. Ebből is mint sok minden másból jól élnek egyesek. Ennek az lenne az értelme, hogy azok a szállodák, panziók azt remélték, hogy elnyelik a szállás költségét és ha jól érezte magát a vendég akkor visszatér. Úgy tűnik ez kis hazánkban nem úgy működik, mint esetleg máshol.
2009. okt. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim válasza:
53%

ÉÉÉsss, ha már regisztráltam????:-SSSSS

Én beugrottam, mert....ugyan nem tőlük, de nyertem már utazást, és hasonlóan ment végbe a dolog...

Azzal rendben volt minden...

Ezek szerint ezzel nem lesz!

2009. dec. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:

Hasonlóképen és jól működik, mint az üdülési csekk.

Üdülési csekkér is 15000 Ft önrészt kellett fizetni.

Ez nem arra való, hogy elsőosztályú szállodában kényeztessük magunkat, mert az nagyon drága.Olyan helyekre lehet eljutni ezekkel, ahová egyébként nem tudnánk elmenni.

Az üdülés, pihenés így jóval olcsóbb, de nem ingyenes.

2009. dec. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim válasza:
53%

Én még csak ma találkoztam vele a spam mappában (nekem freemail-re jött). Szerintem nem is érdemes a levélben megadott linkekre ellátogatni. Magnyitni is csak azárt nyitottam meg, mert kíváncsi voltam, miféle újabb átverés ez.

Egyetértek H.Gy.-vel. A tegnapelőtt egy más jellegű átverésre hívtam fel a a kamu levélben megnevezett létező cég figyelmét, hogy talán visszaélnek a nevükkel, ők megköszönték és megtették a szükséges lépéseket. Nekünk mindannyiunknak tennünk is kell valamit a kötelező óvatosságon kívül is ezek ellen.

2010. febr. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!