Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Kaptam egy levelet hogy 3 éj...

Kaptam egy levelet hogy 3 éj szállást nyertem. Hallott valaki az EPETF információs irodáról? Átverés?

Figyelt kérdés
2009. szept. 14. 10:52
1 2 3 4 5
 41/45 anonim válasza:
Úgy néz ki, mostanra már a freemail-es fiókokat is betámadták!
2011. jún. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim válasza:

És a hotmailt is. De mostmár informaciosiroda@epetf.eu a küldő címe. Ja, és:

A levelet a TLG Travel Group LLC küldte. A feladó címe:19801 Wilmington, DE108 West 13th StreetUnited States


Elég gyanus...

2012. jan. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim válasza:
Sziasztok! Úgy tűnik ezt még pár évig kísért minket! Én pár évvel ezelőtt egymás után kaptam kb. 4-et. Egyet sem kértem! Most megint küldtek! Úgyhogy szerintem senki nem ússza meg! :)
2012. márc. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 pumpifej válasza:

Sziasztok!


Bevallom őszintén én majdnem bedőltem! Már a PayPallos fizetésnél voltam, mikor is a gyanú belémhasított és elkezdtem keresgetni. Ekkor találtam rá erre az oldalra, és nagyon köszönöm mindenkinek!!

Nekem ezt a levelet küldte ez a szemétláda(és már ekkor néztem, hogy ez mi?:D)

"ÉRTESÍTÉS

Értesítjük, hogy az Európai Programban az Egyéni Turizmus Fejlesztéséért Önre esett a választás, hogy eltölthessen 3 éjszakát egy szálláshelyen, amit a kis és közepes objektumok csoportjából Ön választ ki.


A jóváírt elszállásolásról szóló tanúsítvány átvételéhez kérjük, jelentkezzen be az EPETF Program internetes szervizéb, és az alábbi Kiutalási Kóddal, annak lejárati ideje előtt, erősítse meg személyazonosságát.

A kiutalási kód lejárata: 2012-09-24 23:59

Kiutalási Kód: KME9D-1FC53

JELENTKEZZEN BE

A belépés után töltse ki a kérdőívet, és adjon meg egy kézbesítési címet, ahol át tudja venni a Tanúsítványt tartalmazó küldeményt. A Tanúsítvány egy olyan dokumentum, amely két személy 3 éjszakányi jóváírt elszállásoláshoz való jogát igazolja, egy, általuk kiválasztott hotelben. A Programban Európa 14 országának 650 hotelje és panziója vesz részt.


A Program célja a kis és közepes szálláshelyek támogatása. A Program Kedvezményezettjei maguk választják ki a nekik megfelelő hotelt, panziót, ahol pihenni szeretnének. Így Önök, az EPETF részvételével, anyagilag támogatják ezeket a szálláshelyeket.


Az EPETF, mint minden ismert európai fejlesztési program, pénzügyi és nem pénzügyi eszközökkel lehetővé teszi, hogy a Kedvezményezettek jelentős engedménnyel pihenhessenek európai hotelekben, panziókban és falusi szálláshelyeken.

Az üzenet az Európai Unió egyik tagállama véletlenszerűen kiválasztott állampolgárának lett elküldve. "


Sztem nagyon gáz, raádásul a dátum már rég lejárt.:D Ma 2012-10-11 van. :) Cső mindenkinek!

2012. okt. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim válasza:

Sziasztok.


Én MA kaptam ezt a levelet.

elkezdtem a lépéseket követni. De az adatlap kitöltésénél megálltam. addig szín ugyan az, mint amiket leírtatok.

Nem csinálom tovább. :)


" ÉRTESÍTÉS

Értesítjük, hogy az Európai Programban az Egyéni Turizmus Fejlesztéséért Önre esett a választás, hogy eltölthessen 3 éjszakát egy szálláshelyen, amit a kis és közepes objektumok csoportjából Ön választ ki.


A jóváírt elszállásolásról szóló tanúsítvány átvételéhez kérjük, jelentkezzen be az EPETF Program internetes szervizéb, és az alábbi Kiutalási Kóddal, annak lejárati ideje előtt, erősítse meg személyazonosságát.


A kiutalási kód lejárata: 2012-12-06 23:59

Kiutalási Kód: *****-*****



JELENTKEZZEN BE

A belépés után töltse ki a kérdőívet, és adjon meg egy kézbesítési címet, ahol át tudja venni a Tanúsítványt tartalmazó küldeményt. A Tanúsítvány egy olyan dokumentum, amely két személy 3 éjszakányi jóváírt elszállásoláshoz való jogát igazolja, egy, általuk kiválasztott hotelben. A Programban Európa 14 országának 650 hotelje és panziója vesz részt.


A Program célja a kis és közepes szálláshelyek támogatása. A Program Kedvezményezettjei maguk választják ki a nekik megfelelő hotelt, panziót, ahol pihenni szeretnének. Így Önök, az EPETF részvételével, anyagilag támogatják ezeket a szálláshelyeket.


Az EPETF, mint minden ismert európai fejlesztési program, pénzügyi és nem pénzügyi eszközökkel lehetővé teszi, hogy a Kedvezményezettek jelentős engedménnyel pihenhessenek európai hotelekben, panziókban és falusi szálláshelyeken. "

2012. nov. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!