Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ti elengednétek a gyereketeket...

Ti elengednétek a gyereketeket Csernobilba 3 napra?

Figyelt kérdés

Hogy reagálnátok, ha azzal állna elétek a gyereketek, hogy el fog menni oda? Totál rákattantam a témára, és fel vagyok pörögve :D "megfertőzött a téma"


Pl ez miatt kérdezem: [link]


Nézzétek a képeken a az állatokat, és a kisgyereket.



2013. máj. 24. 00:58
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
20%
Van gyerekem, igaz, kicsi még, de nem engedném el. 10 év múlva sem..
2013. máj. 24. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
25%
Én sem engedném el...nagyon féltem....fôleg ebben a mai világban!!!
2013. máj. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Ezt az elena filatovát el kellene már felejteni.


Úgy olvassátok azt a linket, hogy abból kábé egy szó nem igaz.


Én amúgy voltam kinn, és saját méréseim alapján állíthatom, nincs mitől tartani. Hiányzó csatornafedél miatt itthon is bele tud lépni egy lukba, ha figyelmetlen.

2013. máj. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
70%
Jó hogy elengedném, én is elmennék vele! :D A háttérsugárzás már nem olyan magas hogy félni kelljen tőle egy pár órás kirándulás alatt, és Pripjaty nagyon vonz engem is.
2013. máj. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Én vagyok a gyerek, és csak kíváncsi voltam a válszokra. :) Auchwitzben én is voltam. :D
2013. máj. 24. 13:06
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Több hetet is nyugodtan el lehet tölteni ott, nem csak pár órát :)
2013. máj. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Attól függ hány éves, 15 fölött, szervezett kirándulás formájában elengedném. A sugárzástól nem kell félni, bár van, olyan 'alacsony' a mértéke, hogy rövidtávon nincs hatása.
2013. máj. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Mondjuk engem az Auchswitzi koncentréciós egyáltalán nem rázott meg, pedig mondták, hogy milyen felkavaró. Szerintem sokkal nagyobb hatással lenne rám Csernobil.
2013. máj. 24. 15:37
 19/24 anonim ***** válasza:

Lehet azt mondani, hogy "nem engedem el", de ha akar, akkor előbb-utóbb úgyis elmegy. Nekünk egy sörözés alkalmával jött az ötlet, fél év múlva már ott voltunk. Életre szóló élmény.


A sugárzás helyenként magas, de a DÓZIS az ilyen rövid idő alatt alacsony. Egy mellkasi röntgennél tízszer annyi dózist kapsz, mint ott egy nap alatt (100 microsiever ).

Egy transzatlanti repülőút is 3X több dózist jelent (30)

2013. máj. 25. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Megfizethető áron ki lehet oda jutni?
2013. máj. 25. 14:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!