Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Szerintetek melyek a legjobb...

Szerintetek melyek a legjobb országok, hol a legjobb lakni manapság?

Figyelt kérdés
Mondjuk egy top 5-ös lista jöhet, indokokkal (vagy nélküle)
2014. aug. 19. 20:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Itt van 3 szervezet listája is, nem ugyanazok voltak a vizsgált szempontok, de mindegyik lista az adott hely élhetőségét vizsgálta:

[link]

2014. aug. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Én jelenleg Bécsben élek, korábban 3 évet éltem Londonban és egy rövid ideig Rotterdamban.

Bécs köröket ver mindkét városra, ráadásul itt van a szomszédban.

2014. aug. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
76%

Vancouver nekem is favorit de az örök szerelem Madeira!

Gyönyörű, örök tavasz, sok szép virág, kellemes környezet nem túlnépesedett, szinte minden megterem, kissé kisvárosias környezet...és még sorolhatnám.

Csak portugálul megtanulni nagyon macerás nem egy egyszerű nyelv állítólag...

2014. aug. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
92%
Egyébként én a legjobban még mindig otthon érzem magam. Egy idegen országban élve soha sem fogom magam úgy otthon érezni mint a városomban ahol felnőttem, ahol az igazi barátok és a család van. Ezt nincs az a GDP ami kárpótolja. Ráadásul szerencsés vagyok hogy az ország olyan szegletéből jövök ami nagyon is élhető, még ha dolgozni a szomszéd országba is járnak át sokan, de lakni azt otthon lehet.
2014. aug. 20. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

> Egyébként én a legjobban még mindig otthon érzem magam.


En is, en is! Az otthon Vancouver ahogy Budapest sosem volt. Nem penz miatt jottem, itt boldog vagyok, es honvagyam van ha elmegyek par hetre csak. Magyarorszag honap/evszamra nem hianyzik.

2014. aug. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szerintem:

1: Norvégia

2: Finnország

3: Németország

4: Svédország

5: Dánia

2020. okt. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!