Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mennyire átlagos manapság,...

Mennyire átlagos manapság, hogy az emberek nyaralni járnak?

Figyelt kérdés

Egyik barátom foglalt magának meg az egyik barátjának repjegyet, mert a Wizz 2-t ad egy áráért. Viszont sajnos én még soha életemben nem voltam ilyen repülős nyaraláson és összekülönböztünk azon, hogy ez mennyire luxus.

Mondtam neki, hogy én nem születtem milliárdosnak, hogy csakúgy eljárjak ide-oda. Erre ő azt mondta, hogy ez "normális". (Mármint utazni.)


Az érdekelne, hogy szerintetek is normális-e "csak úgy" hobbiból elmenni valahova egy hétvégére, mert szerintem marhára nem.



2015. máj. 19. 21:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/79 anonim ***** válasza:
* adtunk
2015. máj. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/79 A kérdező kommentje:

Sajnos én viszont nem értem meg a barátomat...

Legjobb barátok vagyunk évek óta, mégis azt hiszi, hogy nem adnám vissza.

Ehelyett inkább eltűri, hogy ilyen körülmények között éljek, kilátástalanul...


Neki nem nagyon tétel 100 vagy 200 ezer forint, sokszor utazik. Nyaralni jár külföldre, többször is egy évben. Síelni is szokott. A Balatonra szintén lejár.


Csak egyszer az életben kéne valamiről lemondania, hogy egy barátján segítsen. De ezek szerint ez vállalhatatlanul nagy teher.


Helyette inkább elfogadja a kialakult status quo-t, s ezzel cserben hagy és elárul engem.


-

Többet nem szeretnék itt leírni már ezekről, mert ha esetleg megtalálja a kérdést a barátom, vagy bárki más, akkor felismeri hogy én vagyok.

Privátban szívesen válaszolok olyanoknak, akik segíteni/jótanácsot adni szeretnének.

2015. máj. 27. 16:42
 73/79 anonim ***** válasza:

Valljuk be őszintén,Neked pénz lenne a segitség,nem más.

Minden bántás nélkül.

Tanácsokat hiába adunk,nem tudsz spórolni,nem tudsz kimenni külföldre,nem tudsz másodállást vállalni,hitelt szintén nem tudsz felvenni.

Összeköltözni megint csak nem tudsz senkivel,mert a lakásban még anyud sem férne el,mint mondtad.


Új,jobban fizető munka?

Kérdeztem a szakmádat is,de választ nem kaptam még.

2015. máj. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/79 A kérdező kommentje:

Már fentebb írtam, hogy nem szeretnék többet nyilvánosan írni magamról, mert attól tartok felismer a barátom, vagy bárki más.


Ha tudunk privátban beszélni, kérlek írj rám.

2015. máj. 27. 20:27
 75/79 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de szeretnék anonim maradni!

Sok sikert Neked!

2015. máj. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/79 anonim válasza:
53%

Szia! 67-es vagyok tegnapról.


Végzettség nélkül szerintem megpróbálhatnál az éjszakai életben dolgozni. Pl. szórakozóhelyen pultos, felszolgáló. Mert az ilyen helyeken jobb a fizetés és borravalóznak is a vendégek, aminek a nagy részét meg lehet tartani. Írtad hogy néha vállalsz plusz munkát is, ebből éjszakai meló mellett többet is tudnál vállalni napközben ha bírod fizikailag.


Ha nem jön be az éjszakai élet, akkor is lehetsz nappal felszolgáló. De úgy tudom, hogy pl. egy benzinkúton is többet keres egy eladó havonta pláne ha éjszakai műszakot is bevállal. Keresgélj a neten, mert ennél a mostani fizetésednél szerintem csak jobbat fogsz találni és akkor máris tudsz félre tenni arra, hogy ki tudj menni külföldre. Sok sikert Neked!

2015. máj. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/79 A kérdező kommentje:

Értem. Köszönöm!


Az éjszakai életben még nem is gondolkoztam, ez ragyogó ötlet.

Elkezdek utánajárni.


Egyébként idegennyelv-ismeret mennyire fontos?

Két nagy nyugati nyelven beszélek középfokon, az elég?

2015. máj. 28. 15:35
 78/79 anonim válasza:
Szerintem bőven elég két idegen nyelven beszélni középfokon. Sőt, minden szakmának megvan az alapszókincse, amit simán el lehet sajátítani bármilyen nyelvvizsga nélkül is. Ha nem felejted el ezt a kérdést itt, akkor később írj majd, hogy mit sikerült intézni :)
2015. jún. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/79 anonim válasza:
Ha beszélsz németül akkor kimehetnél Ausztriába felszolgálónak. Kezdetben ismerősnél lakni, aztán ahogy lehet saját albérletet keresni. Ne mond, hogy nem tudsz kimenni, rokonaidtól barátaidtól kérhetnél kölcsön aztán lazán visszafizetnéd a kinti béredből.
2015. aug. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!