Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Csak én nem akarok menni...

Csak én nem akarok menni osztálykirándulásra, ezek után ugye nem tagad ki az osztályom?

Figyelt kérdés

Csak én nem akarok menni. 2 napos lenne, egy éjszakával. A barátaim mind mennek. De nekem annyi kedvem sincs ehhez az egész mint hosszába felvágni az ereimet...Meg ha elmennék is akkor is a szoba sarkában lennék egész végig és telefonoznék. Azt hiszem bobozni mennénk, meg valami bazilikát látogatni, meg vitorlás hajózni. Kifejezetten utálom a hajókat és a bobot. Bazilikát meg ki akar meglátogatni?! Egyszóval egy rakás szar lenne az egész. De persze hogyha tanulási időből menne akkor elmennék, de érettségi szünetben lesz, szóval a saját szabadidőmet b*sznám el.

Furcsa lesz ez a többieknek? Ezentúl mindenből ki fognak hagyni? Vagy mi?


15/L



2017. márc. 29. 21:17
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Á, értem. Lehet fura vagyok, de inkább tanulok meg bármi mást csinálok mint elmenni :/ Meg amúgy is utálom az osztálykirándulásokat, nem tudom magamat jól érezni, valahogy úgy érzem, mintha csak mindenki útjában lennék :(
2017. ápr. 1. 20:20
 12/13 anonim válasza:
82%
Figyelj szar le mindenki véleményét. Nekünk is lesz most kirándulás de nekem sincs kedvem menni és nem is megyek..
2017. jún. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Végül én sem mentem el :D Akik meg mentek rá, azok meg mondták hogy szar volt és csak az idejüket pazarolták, amíg én egész nap lazsáltam meg fagyiztam :D Na ki járt jobban? :3
2017. jún. 22. 19:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!