Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Menjek vagy maradjak?

Menjek vagy maradjak?

Figyelt kérdés
Fel éve elek a meses(de nagyon hideg:))Angliában.Nyelviskolaba járok,és mellette dolgozom.Ennyi idő alatt is nagyon sokat fejlődött az angolom,most kb a közép és felsőfok között vagyok itteni tesztek szerint(Upper Intermediate kb) A beszed előtte is ment,a nyelvtan lett jóval erősebb itt.Kb 2honappal ezelőtt nagyon untam a reggeli esőt,és jelentkeztem egy egy állásra au pair munkára Latin-Amerikai területre. Tegnap (már hosszas előzmények után,beszéltem a családdal,és Ok engem választanának) ez olyannyira 100%,hogy rábólintok jovoheten veszik is a jegyem szeptemberre,és iratnak be a suliba.A megegyezés szerint úgy lenne,hogy Ok fizetik a spanyol nyelviskolamat,lakhatok náluk,és délután 13-14-estig lennék a gyerekekkel(nekem 9-12-ig van suli).es kapok havi minimál USD-T is :) A felelmem annyi,hogy meg angolból sem vagyok tökéletes,nem tudom melyik a jobb...Elkezdeni spanyolul tanulni egy új helyen,vagy folytatni az angolt,nyelvvizsgazni,és utána elmenni spanyolul tanulni.(tehát meg 1ev Anglia)vagy most vágjak bele az újba? Nagyon szeretem a spanyolt,és az angolt is,és felek,hogy ez egy olyan,hogy végre belekezdtem valami,de félbe hagyom egy jobbért stb.Igy nagyon gondolkodom meg,de csak jovohetig van idom... :/ Ti mennetek vagy maradnatok?

2017. júl. 7. 13:05
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Utolso,azert Mexicoba nem mennek 100% nyugodtan. :) Argentinarol van szo,de ba mar szobajott Costa Rica egy nagy almom :))
2017. júl. 10. 18:39
 12/12 anonim válasza:
Ismerek olyanokat, akik kint élnek. Ott meg az a baj hogy délen meg fogsz sülni nyáron.
2017. júl. 15. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!