Kezdőoldal » Utazás » Európa » Nem tudom mit csináljak....

Nem tudom mit csináljak. Maradjak vagy menjek? (UK)

Figyelt kérdés

1,5 hónapja végeztem a sulival, OKJ-s logisztikai ügyintéző, elvileg felsőfokúnak számít, 54-s számmal kezdődik, mellette középhaladó szinten vagyok angolból, illetve logisztikán belül 1,5 évet dolgoztam 2 helyen, gyakornokként. 1,5 hónapja nem találok munkát, a tartalékaim pedig kezdenek fogyatkozni.. eddig 15 interjún voltam, de 2. körre nem jutottam be, vagy én nem mentem el, mivel örülök ha 100 ezer forintos fizetést megad a cég.


Tényleg itt tartunk, hogy végzettséggel minimálbérért kellene güriznem, amiből egyedül meg sem tudok élni?


Gondolkozom rajta, hogy kimegyek párommal Angliába, ott is minimálbérért dolgozom, de lehet, hogy jobb körülmények között élhetnék? Ahogy hallottam ott több a fejlődési lehetőség, több a munkalehetőség. Menjek vagy maradjak, ez itt a kérdés?!


Köszi előre is a tippeket, tanácsokat, véleményeket, saját élményeket.


2014. júl. 7. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Kinn elek, minimal berbol, fenn tartok egy alberletet, barmi kajat megveszek, es kuldok haza is penzt. Tobbet mint egy magyar minimalber. Persze a kezdet nem volt konnyu. Sokszor majdnem feladtam, az elso munkam szar volt, es egy evig hetvegem sem vol, nem hogy szabadsagom. Hajnalig dolgoztam, es minden baratom elfelejtett. Most sincs egy sem.
2014. júl. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért Anglia? Svájcal sokkal jobban járnál. Időben, energiában, pénzben, körülményekben, mindenben.
2014. júl. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A lényeg, hogy angol nyelvterület legyen
2014. júl. 7. 20:17
 4/7 anonim válasza:

"Kinn elek, minimal berbol, fenn tartok egy alberletet, barmi kajat

megveszek, es kuldok haza is penzt. Tobbet mint egy magyar

minimalber. "


Aztán beleért a bilibe a kezed.

2014. júl. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az első válaszoló nem írt hülyeséget, mindössze annyit hagyott ki, hogy mindezt nem Londonban csinálja. vidéken, kisebb városokban valóban meg lehet élni minimálbérből, de Londonban csak nagy lemondások árán. azonban ne a minimálbér legyen az etalon, nem csak minimált lehet keresni. rengeteg magyart ismerek, akik vállalkoznak, saját szakmájukban dolgoznak, és közel sem minimálbért keresnek.
2014. júl. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2-es, Svájcba nem tud -csak ugy- kijönni.. permi kell hozzá, mellesleg kereshet 1 millio forintot, de abbol nekem nem sok fog megmaradni...mikor egy 30 nm -es lakás bérlése genfben 600 ezer ft..és 1 kg csirkemell meg 8 ezer...
2014. júl. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szia kerdezo,inkabb london ott legalabb a nyelv is megfelelo neked!svajc az kizart en itt ėlek,de permisz nelkul nem tudsz dolgozni es ahol en elek itt franciaul beszelnek... vagy vagy a svajc nemet ott viszont nemetul....

Jobb mig megteheted es mesz angliaba,probalkozni!!!mar roszabb nem lehet ott az elet mint,Magyar.o.-on!!

2014. júl. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!