Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Csak én gondolom úgy, hogy a...

Csak én gondolom úgy, hogy a nyaralás teljes pénzkidobás?

Figyelt kérdés

Csak én gondolom úgy, hogy a nyaralásra menés teljes pénzkidobás?

Sokan azért güliznek egész évben, hogy egy kis félretett pénzből megmutassák, hogy igen ők is voltak egy hetet nyaralni. elmegy egy hét egy csomót elköltöttek és abból a pénzből lett volna mit venni otthonra, amit pl.nem csak egy hétig élveznének. Jó persze ott a kikapcsolódás, meg a gyerekek, meg mit mondunk a facen a 100 nyaraló osztàlytársnak, munkatársnak, de ettől függetlenül egy csomó pénz kiment az ablakon.



#utazás #marketing #nyaralás #ellennyaralás #többletkiadás
2017. szept. 30. 21:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
27%

Igazad van, de hozzá kell tenni: csak félig.

Ami pénzt elköltenek az emberek -köztük te is!- olyan dolgokra, amiből csak xar lesz, összespórolnák, idős korukra saját kastélyban, palotában lakhatnának.

2017. szept. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretek a tengerparton fetrengeni vagy vàrost nézni. Van aki cigire költ, van aki kocsikra, van aki utazásra. Mindenkinek a saját döntése, hogy mi teszi jobbá az életét. Nálunk az egész család kalandvágyó, nem bírunk megülni a fenekünkön. De persze, a sok pénzből vehettünk volna TV-t, akkor aztán egész évben 0-24 dögölhetnénk előtte, minek kimozdulni otthonról.
2017. szept. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Nekem pl rosszul esik hogy nem mehetunk minden evben mert eltekintve attol hogy en is igy gondolkodom mint te-a ket gyerek arcan a mosoly azon a tiz napon minden peznt meger! Face-ra nem szoktam feltolteni,legkozelebb 2020-ban megyunk mikor vegre kifizettuk az epitesi telket ahol egyszersajat hazunk lesz...
2017. szept. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
96%
Csak te gondolod így. Első körben azért megyek nyaralni mert jó kiszakadni a hétköznapi taposómalomból. Ilyenkor nem főzök, nincs mosogatás, rendrakás amit ugye egész évben csinálok. Jó elmenni mert kikapcsolom a telót és az amúgy jó munkahelyemről nem tudnak felhívni. Én jól bánok a pénzzel, nem kell hitelt felvennem nyaralásra, van komolyabb megtakarításom, akkor miért ne szánhatnék magunkra pl 100 ezret. Ami amúgy nem sok. 3 nap wellnes főszezonban. Képet nem rakok fel, mert magam miatt megyek. Biztos van olyan is akiről te írsz, de én nem ez a kategória vagyok. Itthonra nem igazán kell venni semmit nagyjából mindenünk meg van, ha valami kell a nyaralás nem befolyásol benne, megvehetem. A férjem is sokat dolgozik, ha nem mondanán azt hogy na most augusztus első hete szabi. Tedd magad szabaddá. Akkor egész évben robotolna. Amúgy szereti a munkáját de neki is kell a pihenés és a kuncsaftjai nem értik meg. Próbáltuk már hogy itthon maradunk és pihi. A férjem mondta hogy itthon is lehet pihenni és együtt leszünk stb.. na bejött még 3 munka és az én szabimat is elcseszte. Én vele szeretem eltölteni. Szóval beismerte igazam van. Azóta megyünk. Teló kikapcs. Plusz elszoktunk menni ilyen rövid egy napos buszos utakra a környező országokba. Nagyon kevés pénzből.
2017. szept. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
96%

Valaki elmenyekre kolt valaki meg targyakra.

Ha veszel pl egy kocsit 400 ezerert akkor az kb 5-6 ev es megunod, na meg kb semmit se fog erni.

Ebbol a penzbol eltudsz menni a paroddal pl spanyolorszagba ami egy orok emlek ha elvezed a nyaralast, kiprobaltok helyi kajakat, stb.


En legutobb usaban voltam nyaralni es nem bantam meg, pedig lett volna mashol is helye annak a penznek.

2017. okt. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
90%

Biztos van még pár nyomi rajtad kívül, aki így gondolja.

Én viszont úgy gondolom, hogy egy fontos életcél, hogy világot lássak.

2017. okt. 1. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

"Csak én gondolom úgy, hogy a nyaralásra menés teljes pénzkidobás? "


Csak én gondolom úgy, hogy az evés az teljes pénzkidobás?

Hiszen mindet kisz @rod!

2017. okt. 1. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha így állsz hozzá, akkor az egész élet egy nagy "pénzkidobás", hiszen tudjuk, hogy mi lesz a vége!
2017. okt. 1. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 D. Brasco ***** válasza:
38%
Csak te gondolod igy...ennyi erővel fürödni se fürödjél hiszen utána úgyis piszkos meg izzadt leszel
2017. okt. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
84%

Az en velemenyem hogy aki targyakat halmoz az egy barom. Az elmenyeket kell gyujteni. En minden evben megyek utazni van hogy honapokig.

Az embernek kell valami hogy kizokkenjen a mindennapokbol es erre kizarolag csak a helyvaltoztatas vagyis nyaralas vagy utazas a jo. Aki nem ismeri meg ezt a csodalatos bolygot az a vilag legszegenyebbes legszanalmasabb embere.

Szoval nagyon hulyen gondolkkodsz.

2017. okt. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!