Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Utazás egy 2,5 hónapos gyerekkel?

Utazás egy 2,5 hónapos gyerekkel?

Figyelt kérdés
A lányom most lesz 2,5 hónapos. Kíváncsi vagyok hogy elmerjünk-e vele indulni külföldre vagy ne. Utazni mindenképpen szeretnék, de nem tudjuk, hogy még csak Magyarországon belül, vagy beválaljunk egy külföldi utat? Ha van valami tapasztalatotok nagyon kíváncsi vagyok, akár hotel, akár ország, akár látnivaló, stb...

2019. máj. 30. 15:20
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
46%
Banglades vagy Burkina Faso a legjobb ötlet, esetleg Haiti. Legközelebb szülj a repülőn Angolába menet, az is tök oké. Szeretem, hogy mindenkinek nyugodt a gyereke, de még egyszer nem voltam olyan gépen, amelyiken volt csecsemő és az ne üvöltött volna legalább egy órát.
2019. máj. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
74%

Áruld már, miért kérdezősködsz, ha már utaztatok vele korábban?

Amúgy ez jellemező gyk kamu kérdés. Mikor nem tetszenek a válaszok, akkor hirtelen a kérdező meg a férje huszon X nyelven beszélnek, meg utaztak már csecsemővel sok sok órát, meg hát amúgy is szuperképességetek van.

Jó, köszönjük a hülyeségeidet.

2019. máj. 31. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!