Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Idén nyárra nem érdemes...

Idén nyárra nem érdemes utazást tervezni, igaz?

Figyelt kérdés

Esetleg augusztusra?


Vagy inkább valami téli nyaralásra érdemes lelkileg felkészülni?



2020. ápr. 11. 23:46
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
54%
Azt az oltast meg ha lesz, nincs az az isten, hogy beadatom magamnak. Arra megy ki ez az egesz valamiert.
2020. ápr. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
39%
Hát nem tudom, én ha valahova el megyek utazni, nyaralni, sosem azon gondolkodok az utazás alatt, hogy elkapok-e valamit (persze higiéniára odafigyelve), pedig szoktam beteg lenni, és vannak betegségek, amitől jobban félek, mint ettől a vírustól, pedig az emberek életének a része. De ha valakinek jólesik két évre bezárkózni mert annyira be van szarva, hát tegye, ő dolga....
2020. ápr. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 Szeiff válasza:
89%

#19-re válasz. Az alábbi avval együtt érthető.

Van egy rossz hírem. Ha igaz az, hogy tényleg néhány hónap múlva újra vissza lehet bele esni, és ez a tipikus, az azt jelenti, hogy nem lesz ellene hatásos védőoltás. A védőoltás logikája tartós immunitásra épít.

Remélem ezek a visszaesős dolgok kacsa hírek. Vagy az egész, vagy, hogy a visszaesés mennyire tipikus.

2020. ápr. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
44%

"‘Lehet hogy jövő nyárra sem’ OKÉ, akkor ne tervezz.. Hogy lehet, hogy az emberekben ennyire nincs élet és csak elfogadják, hogy két évet elvesz az állam az életükből egy olyan virus miatt amiben kb csak olyan hal meg aki egy nathaba is belehalna..? Szomorú. Sajnos ezert nem halad ez az orszag semerre. Meg a vilag sem nagyon. Ez egy 80eves nagypapa hozzaallasa kb. Nem, bocsanat, nagymama."


Neked tényleg az az életed, hogy utazol? Semmi mást nem tudsz elképzelni, mint szabadidős tevékyenséget? Ennyire nincs életed? Ez kb. egy 80 éves nagypapa hozzáállása. Komolyan, szerinted nem lehet kibírni MAXIMUM két évet úgy, hogy csak belföldön nyaralsz? Pláne azért is röhejes ez, mert elvileg magyar vagy és nem tűnik fel neked, hogy az ország lakosságának több része a statisztikák szerint még csak belföldi nyaralást sem engedhet meg magának. Ők hogy élnek?


Szeiff, én itt olvastam: [link]

A leírtak alapján nem tipikus, de gondolom nem lubickolunk az ilyen témájú kutatásokban, szóval bármi lehet.

2020. ápr. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
89%
Ha olyan szabalyozasok vannak, hogy a hatart nem lehet atlepni a legtobb orszagban, akkor itt sem belfoldi nyaralas nem lesz, sem fesztivalozgatas, sem buli, sem kirandulas semmi. Most videken vagyok szuleimnel par napra, itt Pecs kulvarosaban is lezartak a parkokat meg a jatszotereket is, amikor itt azert nem szoktak ezrek lenni, ez a semmi kozepe..az mas kerdes hogy atmasztam a szallag alatt mert azert mar a lo**asznak is van vege, hogy egyedul, tagas helyen, szabadteren nem mehetek el futni, de ja itt tartunk jelen pillanatban..szoval ezt az allapotot nem szeretnem ket evig, de mar egy hetig sem..szobaban meg megint csak nem szeretnek ulni ket evig, ugy hogy van egy allamilag jovahagyott utam a Lidlbe..meg a munkahelyemet sem szeretnem elveszteni..elobb utobb az is eler mindenkihez, azokhoz is akik meg most otthon nyomjak a laptopot..ebbol ez az egy honap is tobb mint sok volt
2020. ápr. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
70%

nagyokosok

ameddig új megbetegedések vannak akár egy is nem fognak beengedni és nem fognak kiengedni mert újra kezdődhet az adott országban az egész

2020. ápr. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
93%
Hát a Spanyolok, Portugálok, Olaszok meg még sorolhatnék pár országot éhezni fognak, ha egy egész turista szezon kiesik nekik.. szerintem ez elég motiváció lesz, hogy 'megoldják' addigra..
2020. ápr. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim válasza:
0%
Kb. 2 év. Addig katonamenet.
2020. ápr. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim válasza:
69%
Azért óvatosan tervezzetek. Július végi vizsgám marad el, mert törölték, mivel addig nem indul be semmi. (Németországban élek.)
2020. ápr. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
47%
#22 egyetértek, és bár csak covid-19 előtti példával, de mégis tanúsíthatom ezt: amikor utoljára voltam külföldi nyaraláson, az Marokkóban volt. Akkor először jártam Afrikában. Na, vajon azért utaztam volna, hogy be leszek sz@rva? Egy frászt! Nyilván tudtam egy-két figyelendő dologról, nyilván vigyáztam is ezekkel, de ezeket leszámítva pont, hogy nem voltam befø$va, hanem sokkal inkább azzal foglalkoztam, hogy élvezzem az utazást
2020. ápr. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!