Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Idén nyárra nem érdemes...

Idén nyárra nem érdemes utazást tervezni, igaz?

Figyelt kérdés

Esetleg augusztusra?


Vagy inkább valami téli nyaralásra érdemes lelkileg felkészülni?



2020. ápr. 11. 23:46
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
27%
En nEm mArAttHaToK oTtHoN mErT eN EgEsZ SeGG uGyi DolGoZo WaGyOk DeTe MaRagGyotThon! a KiAlAkuLt hElYzEtRe VaLo TeKiNteTEl. mA nYoLcKoR TaPs a HoSoKErT aZ eRkElyEn!! - Aki igy szeretne leelni a kovetkezo evet (vagy napot) az menjen mashova (Hallottam Eszak Korea szep a nyaron). Nekem inkabb a virus meg ma es hajlando lennek alairni, hogy orvosi kezelest sem kerek, ha elkapom.ELEG!!
2020. ápr. 29. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
33%
#41 ‒ riszpekt és kitartást kívánok a fronton történő helytálláshoz
2020. ápr. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
18%

És megint leírja huszonöt kommentbe, csak hogy ne olvassam el :D


Nem bammeg, nEm KeLl sZáZ éVeS mÉmEkEt NyomNi iTT AmiK máR alaPból is BÉNák voltAK és tapsolni se kell, de bazeg... két kib..szott hónapja se tart ez az egész, nincs is vasszigor, rohadtul oda mászkálsz belföldön ahová akarsz. Én is heti több alkalommal elmegyek kirándulni, nem kell bezárva lenni hermetikusan.


Annyit kell egyelőre kibírni, hogy nem mész tömött helyekre, nem csörögsz a Fogasba, (vagy mi most a menő h..lyegyerek hely?) meg nem mész 5 ezer forintos repjeggyel kanapén aludni valami félputriba. Ennyit. Aztán utána mehetsz amerre akarsz és én is mehetek amerre akarok.

De felőlem még sírhatsz itt, hogy nem tudsz Balatonon aludni panziókban.

2020. ápr. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:

#43 (felismerlek ám még mindig)

A friss írásod azon része, hogy sZeRiNtEd mit hiszek/írtam, nagyon más mint amit én tényleg írtam.

Most még olyat is írtál, amivel egyet is értek, éN_SeM járok tömeges helyekre (de bizonyára szokszor nem értetted az elsők között írt dolgaim egyikét, miszerint amikor a Balcsin voltam [és az *csak 1 PL. volt* arra, hogy mit szeretek más nyarakon csinálni], akkor 10-ből 9x NEM is panzióban/szállodában ott aludva voltam, hanem otthonról odamentem és onnan aznap haza is), sőt más években is csak évi 1-2 alkalommal jártam tömegszórakozóhelyen. Én sem tudom, hogy melyik most (melyik volt nemrég) a legmenőbb kocsma, vagy fesztivál. Ritkán voltam olyan helyen a múltban is. De én korábban sem írtam, hogy szerettem volna olyan helyre éppen 1-2 hónap múlva menni. Szóval még mindig nem tudom, hogy éppen a „ne ilyen-olyan tömeges helyre járjunk” szövegrész miért éppen nekem ment vagy nekem ment-e egyáltalán.

Én egyszerre tartom fent a korábbi véleményemet és ezzel egyszerre mondom azt is, hogy én sem a legtömegesebb helyekre szeretnék menni.

Örülök annak, hogy legalább ennyit Te is felismertél (lehet már a kommentharc előtt is), hogy nem kell a legszorosabb értelemben bezárva lennünk, hanem (csak éppen tömeg nélkül) lehet sőt ajánlott is kirándulni.

2020. ápr. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok, de jó volt olvasni a kommentteket.

Én szeretem felfedezni a világot..

Miért érzem azt, hogy aki pl nem tud utazni valami okból az másra erőlteti a saját problémáját, hogy én csak tapsolni tudok este, te is ezt csináld stb..

Aki meg utazni és élni szeret így, az úgy is megtalálja a megoldást.

Pl én most lesérültem, amúgy se tudnék elutazni idén, --de örülök hogy januárban voltam és táplálkozhatok az élményekből- szóval most örülhetnék kárörvendően hogy hehe te sem mehetsz, maradj otthon..

Mindenki a saját szemszögét nézi és erőlteti magába azt az érzést hogy ő válasza a jó :)

Tehát most be tudnék állni az otthonmaradósok klubjába, mégse teszem.

2020. ápr. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
67%
Nem fogjatok fel hogy NINCS ERTELME???? Ket honap mulva meg 5 honap mulva sem mehetsz sehova, ha ez a hozzaallas mert nem fog eltunni a virus!! Ennek nem az a celja, hogy a virus megszunjon, hanem, hogy felkeszuljenek a korhazak, amire volt eleg idejuk. ELEG!!
2020. ápr. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
100%

Hú, elég gyorsan válaszoltál (2perc)

Hát, ahogy én munkába elmegyek, simán megnézek egy belföldi várost egyedül sétálva és "érintésmentesen"

-mindmeghalunk-

2020. ápr. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:

#45 örülök, hogy ilyet is olvashatok :) (ugyanaz vagyok, aki az előző oldalt még jobban teleírta mint ezt)

Bevallom, hogy azt kifelejtettem akkor, hogy van, amiért tényleg lehetek hálás, pl. azért is, hogy nem tavaly nyáron volt az utolsó elutazásom, hanem idén, február első hétvégéjén voltam Mórahalmon. Nemcsak jó a fürdő ott, de még az időjárás is télnek meleg volt. Megvolt a hétvégén a nyaralás fíling. A történethez pedig még az is hozzátartozik, hogy amíg nem foglaltam le a szállást 01.31-02.02. dátumokra, addig olyan kuponom volt oda, aminek a felhasználhatósága idén jan-júN. volt. Magyarul papíron még hátravan abból az időből 2 hónap, de gyakorlatilag úgyse lehet most menni, tehát ha még mindig előttem állna a kiválasztott hétvége, akkor jó eséllyel elbuktam volna azt. De jól tettük a párommal, hogy felhasználtuk akkor, amikor! (mondjuk nem volt nehéz már januárban a fent írt dátumot választani, az egész félév alatt amúgy is az lett volna a legráérősebb hétvégénk, korona mellett vagy nélkül nézve is)

Szóval nekem is volt már idén is wellness, azt mégse mondom se magamra nézve, se másra nézve azt, hogy a jelenben+jövőben már csak üljünk és kész és semmi több... És persze az csak még egy ok, hogy ne álljak be a maradjotthonozók táborába, hogy pont ez az, hogy amúgy se tudjuk mi lesz később, hónapok múlva nemcsak rosszabb hanem jobb is lehet a helyzet a jelennél, amennyiben most inkább a joghelyzetet értjük a helyzet alatt (azt kell, mert a joghelyzet mondja meg, hogy a törvény fogja-e engedni vagy nem fogja; ha azt neveznénk helyzetnek, hogy létezni a vírus meddig fog, akkor kb örökre kéne mindent is elfelejteni, mert megszűnni úgyse fog, évek múlva se...)

2020. ápr. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek!

Azt már nem veszi el tőled senki amit elhatároztál és belevágtál.

TV vagy széles látókör érzés..

De a félelem, el nem indulás pontosan nem biztos hogy késöbb át tudod élni

Lehet a jövőben bármi, nem csak az új koronavírus. Akkor fel se szállok a buszra, el se indulok kocsival mert belémütköznek..

2020. ápr. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 Vikica Bernadett válasza:
Már kinyitották a határokat ha Horvátország vagy Szlovéniába akkarsz menni nyaralni, Elvileg a hírekben azt írják hogy próbálkoznak a teljes kinyitásal (karanténba helyezés nélkül)
2020. máj. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!