Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Ha nyaralni mész és az autópál...

Ha nyaralni mész és az autópálya kellős közepén lerobban a kocsid, akkor mit csinál az ember?

Figyelt kérdés

2013. júl. 16. 14:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy elnézem, márkavita lett a kérdésből...


Ha lerobban? Mielőtt kirúgom a sofőrt, az hív egy csereautót, és megyek tovább. Hazaérve új sofőrt veszek fel, aki jobban figyel a kocsi állapotára.(is)

2013. júl. 20. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
A kocsim? Én csak helikopterrel szoktam utazni, és a nap 24 órájában rendelkezésre állnak a pilótáim, akik visznek mindenhova. Szóval ha ez lerobban, akkor kampec. Lúzer vagyok.
2013. júl. 20. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy milyen márka, és annak is melyik generációja. A 8-as sorozatú Peugeotok már nem rosszak. Sokat bírnak, de a 7-es sorozattal (107, 207, 307, 407, 607, 807) sok volt a gond. Én autószerelőnek tanulok, és dolgoztam a Peugeotnál gyakorlaton. Volt olyan eset, hogy egy 207 tulajnak (alig 60 000km) az autópályán a lendítőkerék lerepült. Nem tudom, hogy hogy, de komolyan átrendezett ott mindent a motor környékén. Az illető 2 órát várt az autópálya szélén, hogy megérkezzen az autómentő. Idegileg kivolt. Autója motorcserére szorult.

Viszont találkoztam olyan emberrel, akinek az autójában 200 000 km volt, és egy 1,5 éves 308-asa van. Semmi baja, csak átnézette az autóját.


Toyotáknál is az új avensis 5 hengeres motorjainak főtengelye hiányos összetételű (kevesebb a széntartalma összetétel szempontjából), és könnyebben törik vagy hajlik.


Németek se állnak jobban. Az E60-as széria (alias 2003-2010-es 5-ös BMW) a BMW történetének legrosszabb autója műszakilag. Oké, a sok csicsás extra, az iDrive, meg az M5...de elektronikailag K.O.


Szóval leáltalánosítani egy nemzedék márkáját, vagy márkáit...szerintem hiba. Vannak sikeres, és kevésbé sikeres típusok, generációk.


Én ha vennék, Suzukit vagy Skodát (Octavia) vennék, és a Magyar Autóclubnak előfizetnék a szolgáltatásért. Így a legnagyobb biztonságben tudhatom az autóm. Bár nem mindegy, hogy hol fulladsz le. Isten háta mögött 10 buszmegállóval, vagy a külvárosban, ahol tele van autószervízzel.

2013. júl. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
fulladsz le helyett robbansz le
2013. júl. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 snapsz94 válasza:
100%
Lefotózod, s felteszed a Facebookra...
2013. júl. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 tomboy454454 válasza:
73%
Attól füg mi balya az autonak.amúgy 5kilométerenként van segéj hivo telefon.de ha gumi lyukas kicserélem ha cső ereszt befoltozom ha a hűtő tojástrakok bele mindenre van megoldás.és ezért van a kocsiknak a csomagtartó alatt felszerelés fogo drot szigetelőszalag stb.
2013. aug. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!