Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Görögországba készülünk, mik...

Görögországba készülünk, mik azok amiket mindenképp vigyünk magunkkal? 1 hetet fogunk ott tartózkodni, apartmanban fogunk lakni. Nyáron utazók! Ti mit vinnétek/visztek ilyenkor magatokkal?

Figyelt kérdés

2014. dec. 30. 15:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ruha,strandcuccok,költőpénz. Más nem hiányzott
2014. dec. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igazából semmi extra, ugyanaz van ott is mint bárhol máshol. Búvárszemüveget is érdemes ott venni 1-2 ezerért lehet venni és jó minőségűek. Élelmiszer árak is hasonlóak mint Magyarországon, tehát nem érdemes kamionji kaját vinni.


Ha kocsival mentek: Ne Bulgária fele menjetek. Szerbia, Macedónia próbáljatok meg minél kevesebbszer megállni, tankolásnál, vásárlásnál átvágnak mindenhogyan. Ha meg éjjel lerobbantok Macedóniában az Isten irgalmazzon nektek.

2014. dec. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bulgárián át miért nem jó?
2015. jan. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Ruhát (érdemes szerintem pár pólóval, rövid nadrággal többet vinni, mint ahány napra mentek, meleg lesz, jólesik majd átvenni), fürdőruhát, strandtörölközőt, rendes törölközőt, piperedolgokat (javaslat, hogy ne úti kiszerelésű sampont vigyetek, mert én pl. a tenger miatt minden nap mostam hajat. Az jó esetben 2-3 mosásra elegendő). Kajából is csak pár nasit, rengeteg kisbolt van, felesleges még azt is cipelni.

Utolsó: azért, mert Bulgária kerülőút.

2015. jan. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
hasonlóak az élelmiszerárak???? 2-szer annyi minden mint itthon !!!!!
2015. febr. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Na ne mondd... még elhoiszem :D

[link]

2015. febr. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!