Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ciprus, vagy Törökország?

Ciprus, vagy Törökország?

Figyelt kérdés
Hova mennétek a kettő közül inkább nyaralni és miért?
2019. okt. 19. 14:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ár érték arányban Törökország a legjobb.
2019. okt. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

#10

Persze azt kivakarták a ganéból, ott csak a minden sarkon ott levő lehúzós arcokkal meg egy sört 500 euróért kiszámlázó éttermekkel kell viaskodnod. Nagy élmény. Ha meg kitévedsz a belvárosból gyorsan fülig ér majd a szád.

2019. okt. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

# 12


Én sokszor jártam Törökországban de egyszer sem tapasztaltam ilyesmit? Biztos hogy Törökországról beszélsz? Szerintem te sosem voltál arrafelé. A "muszlim putrit" kijelentésedből pedig ara következtetek hogy csak az iszlámellenes propaganda hatása alá kerültél.

2019. okt. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ha mindenképp külföld akkor szerintem Ciprus.
2019. okt. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
35%

#13

Nem vagyok iszlámellenes kimondottan, sokat jarok muszlim országokba, Indonéziába, Jordániába, Egyiptomba. Vannak normális helyek meg vannak lepattant putrik mint Törökország. Az utóbbiakat nem csípem. Legutóbb amikor Isztambulban voltam pont ez az 500 eurós sörös sztori volt. Rendőrt hívtam és azok is benne voltak a buliban, azok kísértek el az automatához meg még egy 100-assal legomboltak az intézkedésük költségei miatt. Ilyen helynek a közelébe nem megyek többet.

2019. okt. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
89%

A kis meséd valóságtartalma szerintem nulla. Az hogy Törökországban, ahol kifejezetten vigyáznak a turistákra, elkérnek tőled 500 eurót egy sörért, egyáltalán nem valószínű. Az a vendéglátóhely ami ilyet tesz, úgy meg büntetik hogy jó ha nem kell bezárnia a boltot. Az meg hogy a kiérkező rendőrök kifizettették veled és még ők is lehúztak 100 euróval, már tényleg a mese habbal kategória :)))))

Igazából azzal hogy muszlim putrinak nevezed, egyértelmű hogy az iszlámellenes propaganda vezérel téged.

2019. okt. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Látom téged itt fizet a fidesz hogy propagáld törökországot. Utána lehet olvasni hány ilyen sztori van. Isztambul a turistákat ért scamek számában a legelső a világon. Persze vigyáznak a turistákra, mármint arra hogy egy fillér nélkül menjenek haza.
2019. okt. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Az iszlámellenes propagandát pont hogy fideszesek terjesztik, így téged mondanálak fidesz birkának. Én biztos nem vagyok az. A kis történeted pedig vicc kategória. Biztos hogy nem igaz.
2019. okt. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!