Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik országba érdemes...

Melyik országba érdemes elmenni nyáron nyaralni?

Figyelt kérdés

A választás az alábbi országokból történne:Görögország,Spanyolország,Törökország vagy pedig,tudom nem európai de Egyiptom.


Hova érdemes szerintetek ezek közül elutazni barátokkal? 5 napra mennénk.


Érdekelne a repülőjegy illtve a szállásárak,hogy átlagban mennyibe kerülnek nyáron és mennyiből hozható ki a nyaralás,ha egy napra mondjuk 15000 forintot szánnánk.


Érdekel ,hogy ti sorrendben melyik országokba mennétek ezek közül.


Köszi a válaszokat



2019. jún. 29. 17:16
 1/9 A kérdező kommentje:
a 15000 forintot költőpénzre értettem.
2019. jún. 29. 17:17
 2/9 anonim ***** válasza:
23%
Nyaron, amikor nalunk is dogmeleg van, menjunk egy olyan orszagba, ahol meg vagy 10 fokkal tobb is van. Zsenialis.
2019. jún. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Ezek közül főszezonban mindegyik baromi drága. Görögország volt meg és Madrid (de az nem tengerpart), szép helyek, de ilyenkor tömegnyomor van. A másik kettőben még nem jártam :)
2019. jún. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
Az en sorrendem Spanyolorszag, Gorogorszag, Torokorszag es Egyiptom lenne. Viszont ezek gyakorlatilag mind olyan orszagok, amelyeket inkabb keso tavasszal-kora osszel latogatnam es nyarra keresnek valami eszakibb celpontot vagy hegyeket.
2019. jún. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 D. Brasco ***** válasza:
39%

Egyiptomban ilyenkor csupán 40-42 fok van,biztosan remek valasztas lenne!A többiben meg éppen tombol a főszezon....junius legvegen neki allni ezekben barmit is keresni....ha lesz is csak aranyáron....


"Érdekelne a repülőjegy illtve a szállásárak,"

Engem inkabb az érdekelne hogy miert nem tudsz nyitni egy googlet es 5percet rászánni ezek keresésére!Ja tudom már ,mert téged "csak úgy altalában saccperkábé" árak érdekelnek.....hát akkor repjegy 25000-300000 forint között szallas meg 12000-400000között

2019. jún. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Fiatalként, barátokkal, ebben a szezonban szerintem a legjobb, amit tolhattok, az Bécsből repülés Ohridba. Csodajó hely és sokkal olcsóbb, mint bármi, amit felsoroltál.
2019. jún. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%
Nem olyan egyszerű megválaszolni a kérdést, mert semmit nem tudunk rólatok. Nagyon nem mindegy, hogy egy lepukkant apartmanban vagy egy elegáns szállodában szeretnétek megszállni. Városi, vagy vidéki utat terveztek? Fogtok járni kirándulni, vagy csak pihentek a parton? Inkább múzeumokat, városnézést, bulizást, túrázást, vagy fürdést szeretnétek? Hány szobát bérelnétek? Mennyire viselitek jól a meleget?
2019. jún. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem olyan egyszerű megválaszolni a kérdést.

Nagyon nem mindegy, hogy egy lepukkant szállodában vagy egy elegáns apartmanban szeretnétek megszállni.

2019. jún. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
67%

Mindegyikben voltam, Egyiptomban is, mindegyiknek van előnye, és hátránya, inkább az a kérdés, mi az , ami nektek fontos? Hol nem jártatok még? Ha a történelmi látnivalók, kulturális programok, akkor Egyiptom nyújt a legtöbbet és Görögország, ha búvárkodni szeretnétek, akkor szintén Egyiptom, mert a Vörös-tenger élővilága ezerszer izgalmasabb, színesebb. Ha az a lényeg, hogy olcsó legyen, talán Törökorsszág a legolcsóbb.


Ha homokos part kell, akkor Egyiptomban garantált, ott csak az van, de a többiben is találsz könnyen homokos partot.


Szerintem oda menjetek, ahol még nem voltatok, vagy ha többen vagytok, oda, ahol egyikötök sem, vagy a legkevesebben voltatok.

2019. júl. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!