Kezdőoldal » Utazás » Európa » Zürich tényleg egy nagyon...

Zürich tényleg egy nagyon unalmas/ingerszegény helynek számít?

Figyelt kérdés

Most kaptam egy remek álláslehetőséget nagyon jó fizetéssel csak kicsit parázok a helytől mert számomra youtube street videók alapján szürkének, üresnek és unalmasnak tűnik, illetve ismerősöm is próbál győzködni hogy eléggé nyugger/ingerszegény hely nem fogom jól érezni magam.


Jelengleg Budapesten élek, 26 éves vagyok. Nem is vagyok az a bulizós fajta, de a nagyváros dinamikáját és hangulatát nagyon megszerettem. Leginkább sörözni járok csak 1-2 hetente ismerösökkel, bulizni már egyáltalán nem. Viszont úgy halottam Zürichben kevésbé szociálisak az emberek mert mindenki spórol ( mivel going outolni drága és inkább otthon ül ), illetve hogy nem egy érdekes hely, az emberek inkább eléggé befelé fordulnak, nem lehet barátkozni.


Másfelől meg azt is mondják hogy nagyon jól élnek kint az emberek, tiszta, biztonságos, viszont eléggé túlszabályozott hely ami miatt válik kevésbé érdekessé, viszont minden jól működik.


Ezt tudja valaki cáfolni/megerősíteni aki élt kint több évet is? Van olyan akinek nem jött be ?



2019. nov. 19. 21:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Az unalmas jelző egész Svájcra ráhúzható szerintem. Ettől függetlenül szerintem hülye lennél nem elfogadni az állást, csak azért mert esetleg nincs olyan éjszakai élet, mint Budapesten. Kimész, tapasztalatot gyűjtesz, és még az is lehet, hogy megtetszik a kinti életforma. Ha meg nem, akkor továbbállsz. Egy ilyen döntés azért nem egy életre szól a mai világban.
2020. szept. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Egyáltalán nem unalmas Svájc. Tőled függ, hogy hogyan tudsz beilleszkedni.
2020. szept. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!