Kezdőoldal » Utazás » Európa » Prága, Pozsony, Bécs. Ki...

Prága, Pozsony, Bécs. Ki lakott ezen városok valamelyikében és mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2019. nov. 30. 17:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
16%
Az a tapasztalat, hogy főleg külföldiül beszélnek.
2019. nov. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%

Pozsony elég jó hely csak ajánlani tudom, nekem nagyon bejött


Prága hasonló volt mint Budapest, többet kerestem, de kb annyival is volt drágább az albérlet stb


Életszínvonalra ez a lengyel ,cseh,szlovák,magyar,horvát térség elég hasonló.


Bécsben nem éltem csak lengyel és cseh kollégáim vannak akik ott élnek, elmondásuk szerint kb ég és föld, Ausztria alapból egy nagyon fejlett jóléti ország

2019. nov. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 D. Brasco ***** válasza:
7%
Az a tapasztalat,hogy aki két naponta felteszi ezt a kerdest az csak unatkozik......
2019. dec. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
"Az a tapasztalat,hogy aki két naponta felteszi ezt a kérdést az csak unatkozik." Lehetséges, de én most tettem fel először és nem érdekel, hogy ki unatkozik. Egyébként meg a félig lengyel, félig magyar származású hozzászólótól nagyon korrekt válaszokat kaptam.
2019. dec. 2. 16:57
 5/11 A kérdező kommentje:
A Prága Pozsony Bécs kérdést igy összehasonlításként most tettem fel először és egyszer tettem fel egy másik kérdést kifejezetten csak Pozsonnyal kapcsolatban, de egyrészt nem unalomból , másrészt azt is csak egyszer.
2019. dec. 2. 17:01
 6/11 anonim ***** válasza:

Konkrét kérdésre lehet csak konkrétan válaszolni, hiába pattogsz.

Az mégis milyen kérdés, hogy "mik a tapasztalatok"??

Mégis mivel kapcsolatban "mik a tapasztalatok"??

2019. dec. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Prága: Barátságos, nyugodt város. A lakosok többsége kiegyensúlyozott, nem tapasztaltam olyan tülekedést, mint Budapesten. Az átlagos árak azonban kissé magasabbak.

Bécs: Kellemes nyugodt város (volt néhány évvel ezelőtt, de a szállások drágák. Viszont a cukrászdák és vendéglők kimondottan a "boldog békeidők" hangulatát adják vissza. A belvároson kívül az átlagos bevásárlási árak is türhetőek.

Pozsonyt nem ismerem. BQ

2019. dec. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

"

Konkrét kérdésre lehet csak konkrétan válaszolni, hiába pattogsz." Szállj már le rólam. Mások tudnak intelligens válaszokat adni és értik a kérdést. Te meg pattogsz itt mint kecske széklet a deszkán.

2019. dec. 4. 16:15
 9/11 anonim ***** válasza:
4%

Ezek szerint közös kertibudira jársz a kecskéddel.

Csak nem az élettársad?

Eddig nem írtad, hogy kettesben utaznátok...te kis per verz.

2019. dec. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
"Ezek szerint közös kertibudira jársz a kecskéddel." Ez már szánalmasnak is gyenge.
2019. dec. 5. 18:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!