Kezdőoldal » Utazás » Európa » Repülőjegy vásárlás: Létezik...

Repülőjegy vásárlás: Létezik hogy ilyen drága a csomagfeladás?!

Figyelt kérdés

Előszőr vásárolok neten repülőjegyet.

Dec 25-29 között megyünk Párizsba. A bravoflynal találtam 60/fő oda vissza.

Az adatlap kitöltésnél be lehet jelölni viszek e bőröndöt. És ott az áll, hogy 1db 20 kilós börönd egy útra 20.000. forint. Ez azt jelenti, kettönk bőröndje oda vissza összesen 80.000. forint. Ez tényleg ilyen drága?



2019. dec. 4. 09:02
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

#9 köszönöm részletes válaszod! Ilyen korrekt válaszban bizony nem is reménykedtem!

Sopronban lakunk, Bécsből vagy Pozsonyból tudnánk indulni. Az időpont kötött, mert rákövetkező hétfön én már dolgozom. 😞 és ez a parom karácsonyi ajándéka lesz. Igen, valóban előbb kellett volna intézni! Tanulópénz lesz ez.

2019. dec. 4. 14:11
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nézd meg ezt a két várost is, hátha jobb áron lenne.

Illetve azt ajánlom még, hogy inkognitó módban böngéssz! Ha sokszor keresel egy adott járatra, akkor megvan rá az esély hogy drágábban dobja ki neked. Lehet hogy csak városi legenda, nekem a tapasztaltabb ismerőseim javasolták.

Az is jó megoldás lehet egyébként, hogy más reptérről indultok és értek haza. Vagy Párizson belül is lehet ezzel játszani, több reptere van. Szóval próbáld külön nézni az oda és külön a visszautat.

Picit több szervezés, főleg elsőre, de tízezreket sporolhatsz.


És még annyit tennék hozzá, mivel kezdő utazó vagy, hogy ellenőrizd le a személyitek/útleveletek lejárati dátumát. Én jártam már úgy, hogy csak az utazás napján vettem észre, hogy lejárt azon a héten.

EU-s tajkartyat is érdemes intézni addig, ha még nincs. Én papíron intéztem legutóbb, személyesen nem kellett bemenni, szóval akár titokban is meg lehet oldani, ha jól emlékszem. És ingyenes.

2019. dec. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a hasznos választ! Jó tudni, hogy vannak még segítőkész emberek, és tényleg nagyon hálás vagyok!

Majd elmesélem mire jutottunk, hogy sikerült! :)

2019. dec. 5. 08:44
 14/26 A kérdező kommentje:

Közben találtam repjegyet a skyscanneren, az indulási, érkezési időpontok nagyon jók, vannak biztosítási lehetőségek, egyéb extrák. Erthető az oldal nekem.

De nem ajánl fel poggyász lehetőséget. Ebben az esetben a reptéren kell megfizetni a poggyászt?

2019. dec. 5. 09:00
 15/26 A kérdező kommentje:
2019. dec. 5. 09:00
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Skyscanneren csak keresni érdemes a legolcsóbb jegyet, de aztán megvásárolni az adott légitársaság honlapján ajánlatos.
2019. dec. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

A légitársaság honlapján voltam ( gotogate) és ott nem ad poggyász lehetőséget 😔

[link]

2019. dec. 5. 13:21
 18/26 mytravel ***** válasza:
100%
Sajnos a karácscony, de alapjában véve minden ünnep elött/után/közben gusztustalanul drágák a jegyek, csak hogy tudjad a jövöre nézve. Èn a google-on szoktam rákeresni, hogy egyáltalán melyik cég, és hogyan repülnek oda. Igy legalább van egy kis összehasonlitási alapom. Ezután nézem meg a honlapjaikat. A csomagokkal meg tényleg vigyázni kell, mert néha olyan durván fog a ceruzájuk mint ahogy leirtad. Jó utat!
2019. dec. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
17#. Kérdező! A “gotogate” egy repjegykereső ooldal, mint a skyscanner, bravofly, stb. Azt írtuk le neked többször is, hogy a légitársaság oldalán vedd meg a repülőjegyet. Ismétlem: a gotogate nem egy légitársaság!!! A légitársaság a Wizzair, Ryanair és még van jópár.
2019. dec. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nem tudom, nekem mindkét linked error-t ír ki, de rákerestem a gotogo vélemény-re és a következőt találtam:


"A Gotogate szintén tartogathat meglepetéseket – nem a kellemes fajtából. Bár a válaszadók 35 százaléka a csábító áraktól vezérelve foglalt az oldalon, egy részük ezt később megbánta: 16 százalékuk tapasztalt valamilyen problémát, az ügyfélszolgálat teljesítményét pedig csupán két csillagosra értékelték. Az elégedettség tekintetében a Gotogate így az utolsó helyen végzett."

2019. dec. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!