Kezdőoldal » Utazás » Európa » Repülőjegy vásárlás: Létezik...

Repülőjegy vásárlás: Létezik hogy ilyen drága a csomagfeladás?!

Figyelt kérdés

Előszőr vásárolok neten repülőjegyet.

Dec 25-29 között megyünk Párizsba. A bravoflynal találtam 60/fő oda vissza.

Az adatlap kitöltésnél be lehet jelölni viszek e bőröndöt. És ott az áll, hogy 1db 20 kilós börönd egy útra 20.000. forint. Ez azt jelenti, kettönk bőröndje oda vissza összesen 80.000. forint. Ez tényleg ilyen drága?



2019. dec. 4. 09:02
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Aha, így már más, értem! Köszi a kiigazítást! 😊😊😊
2019. dec. 5. 15:29
 22/26 A kérdező kommentje:

Nos, a következőre jutottam:

Repülőjegyet sikerült vennem 63.000. forint/fő áron. Csomagot 1 db nagyméretű bőröndöt 20.000. ft oda vissza, és a párom viheti díjmentesen az 50 centi alatti kisbőröndjét. ( Ő jellemzően sok cuccot visz magával, de hát mit tehetünk, Ő ilyen 😊😊 )

Illetve sikerült a Mazul parkolóban 5 nap parkolást intéznem, kis busszal bevisznek a reptérre, ez 30 euro.

Mint mondtátok, ezt korábban kellett volna intézni, így ez tanulópénz lesz nekem. 😞😊

Ezzel együtt mindenkinek köszönöm a részletes válaszokat, és az önzetlen segítséget!

Békés Karácsonyt Mindenkinek!!

2019. dec. 7. 07:50
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Végülis melyik légitársaságnál sikerült repjegyet venned? Bécsi indulással?

Mivel decemberben vetted a jegyet ès ünnepek környéken mentek, így az ár szerintem elfogadható. Talán olcsóbb lett volna ha korábban ránézel a jegyre, kb indulás előttl 2 hónappal. Aki gyakrabban utazik pl 4 napos városlatogatásra, mindenki igyekszik úgy pakolni az útra, hogy a legkisebb csomaggal menjen, mert az is megdobja a költséget. De ha ti csak így nagyritkán repültök, akkor OK az 1 nagy bőrönd is.

Érezzétek jól magatokat és repüljezek gyakran, kihasználva, hogy közel van Bécs és Pozsonyi Reptér. Utazni jó!

Táskátokra, értékekre nagyon!!!!!! vigyázzatok!

2019. dec. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

Air France. Itt drágább volt a jegy, de a csomagokat olcsóbban ( illetve egyet ingyenesen) számitották fel, így ugy gondolom kiegyenlítődik az ár egy fapadoshoz képest.

Közben elkezdtem használni a Skyscanner appot, nagyon tetszik, kapok ertesítéseket egy adott elmentett útra, hogy mikor olcsóbb, mikor vegyem meg stb.

Bécsből indulunk, nekünk Sopronból az elérhetőbb de igazad van, Pozsony is nagyon jó! Legközelebb korábban tervezek.

Már csak egy dolgom van, mivel a párom nem tudja hová megyünk. Azt kell megoldanom, hogy még induláskor se tudja meg az uticélt. 😊 ( leszálláskor már azonnal kiderül úgyis. )

A tábláktól, feliratoktól kell elterelnem a figyelmét valahogy.

Az már biztos, hogy a gépről lekapartatom a feliratot mint Yuri Orlov! 😊😊

Köszönjük szépen a jókívánságokat!

2019. dec. 7. 09:19
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha a papírok nálad lesznek, a beszállókapuig tudod titkolni az úticélt (gate), ott ki lesz írva a képernyőre. Azt nem tudom hogyan oldod meg hogy sorbanálláskor véletlenül se nézzen oda. A gép oldalán a feliratot lehet nem is fogja látni, mert valószínűleg lesz egy zárt folyosó, aminek a végén egyből beszálltok a gépbe. Mondjuk ott lesz az Airfrance logója, és köszönt majd az utaskísérő, hogy Bonjour Madame 😃!
2019. dec. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

Jó hát, majd megmondom hogy tudod Drágám francia gép még semmit se jelent, Ők a világ minden tájára utaztatnak. És mi most Zimbabwebe megyünk. 😊😊😊

Megpróbálok mindent, majd elmesélem sikerült e?! 😊

2019. dec. 7. 10:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!