Kezdőoldal » Utazás » Európa » Bécs milyen hely? Milyenek az...

Bécs milyen hely? Milyenek az emberek ott? És a közlekedés? Egyedül érdemes lehet kiutazni, vagy kockázatos lenne?

Figyelt kérdés
Valaki tudna erről egy kicsit mesélni? Ha volt már tapasztalata kinnt, vagy tájékozottabb tőlem.A válaszokat előre köszönöm!

2020. márc. 6. 23:15
 1/6 anonim ***** válasza:
33%
Németül beszélnek, vagy törökül, és nincs ott semmi csak sok ember.
2020. márc. 7. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%

Becset sorozatban valasztjak meg Eurora legelhetobb varosanak, majdhogynem evrol evre.


A 'milyenek az emberek' annyira buta kerdes hogy nem erdemes ra valaszolni sem. Kozlekedes: van tomegkozlekedes, autozhatsz is ha szereted a dugot. Hogy mitol lenne 'kockazatos' kiutazni, azt szerintem csak te tudod, de olvass kevesebb kormanypropagandat, akkor nem rettegsz majd kulfoldon se a migrancsoktol.

2020. márc. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Egész szép nagy város, érdemes megnézni. A közlekedés kíváló.

Miért lenne kockázatos? Biztonságosabb, mint Budapest...

2020. márc. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó város, rengeteg érdekességgel és volna mit eltanulni onnan. Az emberek sokfélék, talán valamivel zárkózottabbak, bár ez lehet inkább a nyelvi-kulturális különbségek miatt érződik így számomra. A közlekedés kitűnő, főleg, ha nem autózni akarsz. Bécsbe utazni abszolút rutinszerű dolog, a világon semmi kockázatos nincs benne. Csak pár pénzhajhász politikus próbálta veszélyes migránsvárosnak beállítani Bécset, kevés sikerrel.
2020. márc. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Te valami búra alatt élsz...??

Bécs, kockázatos...??


LOL

2020. márc. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, én voltam Bécsben de engem nem fogott meg. Az én véleményem szerint Bécsnek nincs egy olyan jelleme mint Budapestnek. Sok egyformán kinéző bérlakás, templomok, kávézók, császári palota. Ennyi. Szerintem nem egy nagy szám.


Az útak jók, az épületek szépen fel vannak újítva. Sok a török és muszlim.


Nekem az nagyon szemetszúrt, hogy sok a muszlim. Majdnem minden masodik utcában összefutottam eggyel. Közbiztonság igazából nem mondanám jobbnak mint Budapestét. Mindkettő egy főváros, tehát sok a bűnözés. Bécs estében a muszlimok, Budapest esetében a cigányok garázdálkodnak.


Fizetések jók, de drága is a város

2021. febr. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!