Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyit költötök egy nyári...

Mennyit költötök egy nyári utazásra, Európán belűl, kívűl, vagy ahova épp menni szoktatok?

Figyelt kérdés
Ird le hányszor, kb.hova , hány napra es egyedűl vagy kb.hányan?
2020. máj. 26. 15:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Sokat! :D
2020. máj. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 D. Brasco ***** válasza:
40%
150 es 5000euro kozott
2020. máj. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

A tavalyi év:


- nyár közepén a minden évben fix 1 hét Horvátország, 2 főre olyan 600 000 forint úttal, szállással, semmin sem spórolva (csak étterem, parasailing, hajóbérlés, jetski, Cetina folyón evezés, stb.)


- volt 10 nap Sharm (Egyiptom), nagyon jó áron foglalva, 5 csillag, ultra all inclusive (tehát rövidital is), jó áron fogtam ki, talán 1200€-t fizettem, pluszba csak olyan 20 000 forintnyi borravaló volt kéteurósok formájában, mert azt nagyon honorálják. Szintúgy 2 fő.


- Síelés Tirolban, egyszerű szállással, barátokkal (7 fő), 5 nap.

Itt csak a magamét fizettem (a párom nem jött, fiúk mentünk csak). Azt hiszem, 650€ volt az úthoz és szálláshoz a hozzájárulásom (felvonóhasználattal), azon felül nem sok, max 200€ fogyott.


- Volt 3 wellness hétvége, 2x Bük, illetve Hévíz.

2 fő minden alkalommall, 100 000-ből megállt mindegyik.


- Barcelona kirándulás, 200 000 körül volt a hétvége.


- Fapadossal Berlin, fillérekben mérhető út volt.


Idén eddig semmi, Egyesült Államok körút van tervben, ez anyagilag, organizációt tekintve és időben is komolyabb falat lesz.

2020. máj. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Kb 700E-1M, 6 het-2honap
2020. máj. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
nem azert de peldaul a 3as -2esnek honnan van annyi pénzetek?
2020. máj. 26. 18:50
 6/15 anonim ***** válasza:
64%

#5: nem mindenki minimálbéres gyári munkás....

Plusz: ha nem cigiznek, nem piálnak, az éves szinten egy milla megtakarítás!

2020. máj. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
En sem vagyok minimalberes gyari, sem cigis, egyszerűen erdekel.
2020. máj. 26. 18:57
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Apartmanokat és egy sávári éttermet üzemeltetek, használt autókkal foglalkozom, illetve csendestárs vagyok egy ausztriai benzinkútban (ezutóbbi szinte semmit nem hoz direktben, olyan kicsi a részem, de ennek köszönhetően van egy kinti bejelentésem a későbbi nyugdíj, orvosi ellátás miatt) .

A párom építészmérnök, jelenleg még alkalmazott.


Szerintem - a lehetőségeimhez mérten - keveset költök utazásra, Egyiptom olcsó hely, Horvátország sláger, többnyire Európát járom.

A tervben lévő amerikai út lesz az első, ami milliókban mérhető költségvonzatú, holott régóta beleférne.

2020. máj. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mi évente megyünk 2-4 hétre hosszabb útra, illetve 1-2-szer hosszú hétvégére Európába. A hosszabb utak olyan 500 ezer és 1 millió között szoktak lenni, a közelebbi úticélok 250 alatt. Ez 2 fő. Az USA-t is meg lehet úszni pár százezerből spórolósan és akciós/elárazott repjeggyel.
2020. máj. 29. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Akik ennyit koltenek magukra nem gondoljak h valami jót is kellene tenni ami a tavoli jövõre nézve , mert mindenki egyszer megáll Isten elõtt
2020. máj. 30. 17:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!