Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyit költötök egy nyári...

Mennyit költötök egy nyári utazásra, Európán belűl, kívűl, vagy ahova épp menni szoktatok?

Figyelt kérdés
Ird le hányszor, kb.hova , hány napra es egyedűl vagy kb.hányan?
2020. máj. 26. 15:23
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Ami a távoli jövõre nézve meghozna a "gyümölcsét" -így értettem. A távoli jövõ mondjuk 80-100év múlva -amikor már nem leszel itt,hanem Isten elõtt álsz
2020. máj. 30. 17:32
 12/15 anonim ***** válasza:

Ateista vagyok, nem hiszek semmiféle istenben.

Ettől függetlenül jó embernek tartom magam, nem értem, hogy mi az összefüggés a nyaralások és aközött, hogy jó ember vagy-e.

2020. máj. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szinten zenesz. En sem hiszek semmilyen istenben. En most elek es most akarok utazni es ugy ahogy. Nekem tetszik.
2020. máj. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
79%
Amikor Indiában voltam a srác aki 3 napon keresztül furikázott minket mindenhova mondta, hogy abból a pénzből, amit mi adunk neki ő majdnem egy hónapig eltartja a családját (feleség + egy gyerek asszem). Átszámoltuk, nekünk kicsivel több, mint egy napi keresetünkbe került őt felbérelni (és akkor még jóval kevesebbet kerestünk, mint most). Ezzel a példával csak azt akarom mondani, hogy jelenleg a világon százmilliók élnek turizmusból, ők kb éhen halnának a családjukkal együtt, ha a nyugati emberek azt mondanák, hogy inkább eladakozzák egy helyi szervezetnek az utazásra szánt pénzt, mert attól állítólag jobb emberek lesznek vagy tudomisén (emellett én rendszeresen szoktam adakozni is, úgyhogy ez a rész is pipa). Szóval a "magunkra költjük" rész nem ennyire egyszerű.
2020. máj. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

En kulfoldrol utazom, es viszonylag sok arra megy el, hogy teljesen onalloan szervezem. Mivel csak igy elvezem. Nekem ez a luxus, hogy a turistas helyeket nagy ivben keruljem, es minden az en valasztasom legyen. Ettermek viszik a penzt, meg hogy semmi kedvezmeny nincs semmiben. Viszont egy all inclusive luxusbarmit ugy utalnek, hogy inkabb nem utaznek, vagy hatizsak es turistahaz.

Olyan ettermekbe megyek, ahova a helyi emberek jarnak, ami autentikus, es jo borokat iszom. Mikozben semmi flanc meg szelfizes.

2020. okt. 9. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!