Kezdőoldal » Utazás » Európa » Van olyan aki dolgozott kint...

Van olyan aki dolgozott kint angliában egy kávézóban?

Figyelt kérdés
Jövő nyáron ki fogok menni dolgozni a Costa Coffeeba, és érdekelne a tapasztalataitok mennyire volt az elején nehéz, az emberek milyenek voltak, megértettétek e amit mondanak...

2020. jún. 25. 09:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én 15 évig dolgoztam Angliában kávézóban, hát sok a h*lye, mint mindenhol, bár ott hatványozottan. Meg persze Anglián belül van egy pár város, meg van egy pár kávézó pár főnökkel.. Szóval kb erre semmi értelmeset nem lehet válaszolni. Én nem kávézóban kezdtem dolgozni mondjuk első években, úgyhogy mire odamentem már igen, megértettem ott mindent, első években máshol voltak nehézségeim, pedig középszintű angolom volt.
2020. jún. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
55%
Van aki kávézóban dolgozott Angliában.
2020. jún. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarom elvenni a kedved, de ha nincsen settled or pre-settled státuszod vagy nem vagy Brit állampolgár akkor nem fogsz kijönni, jövő nyáron melózni.

Mert nem fogod megütni a ponthatárt.


[link]

2020. jún. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!