Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyire biztonságos idén...

Mennyire biztonságos idén kimenni Horvátországba nyaralni 3-4 napra?

Figyelt kérdés

2020. júl. 4. 09:58
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem semmivel sem veszélyesebb mint a Balatonra menni.

Én augusztusban megyek, ha lehet, és nem kell karantén.

2020. júl. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
21%
Nyaralj itthon, kimész, aztán behozod a fertőzést?? Ez itt nem úgy megy... majd jövőre elmész.
2020. júl. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
68%
Én tegnap jöttem haza egy tíz napos horvát útról és teljesen biztonságos. Semmivel nem volt másabb, mint korábban bármikor. A legtöbb üzletben nyomnak egy kis fertőtlenítőt a kezedre, de maszkot például alig látsz bárkin; a biztonság kedvéért azért vigyél egyet.
2020. júl. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
3.Te hol voltál?
2020. júl. 4. 10:35
 5/29 anonim ***** válasza:
60%
Dubrovnik-ban, de egy napot voltam Split-ben, egy másikat pedig Zadarban is.
2020. júl. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2020. júl. 4. 12:05
 7/29 anonim ***** válasza:
27%

Djokovic is úgy gondolta, minden oké lesz, aztán a tornája döntőjéig sem jutottak el végül a fertőzés miatt.


Nyilván szar lemondani a régóta tervezett nyaralásról, megértem (sőt, egyik oda készülő beosztottamat sem beszéltem le róla), de őszintén szólva a balkáni statisztikákat nézve nem túl bíztató a trend. Figyeld hát a híreket és dönts a biztonságosabb irányba, ha kétségeid támadnának!

2020. júl. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
32%
Mi lemondtuk a korábban lefoglalt utat, épp a napokban utalták vissza a foglalót.
2020. júl. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
0%

"Mennyire biztonságos"


Amíg kötelező regisztrálnod a határon, addig biztosan nem az!!

2020. júl. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
29%

"Én tegnap jöttem haza egy tíz napos horvát útról és teljesen biztonságos.

Dubrovnik-ban, de egy napot voltam Split-ben, egy másikat pedig Zadarban is."


3-as, 5-ös, visszatérhetnénk erre a témára 2-3 hét múlva is? :-) Csak azért, mert kb. ennyi a lappangási idő...

Honnan tudod, hogy biztonságos, ha a koronavírus tünetek nélkül is fertőz?

És pont Zadarban kellett lefújni a tenisztorna döntőjét, mert többen is, Djokovic és más versenyző, edző is megfertőződött - úgy derült ki, hogy az egyik versenyző rosszul érezte magát, nem tudta vállalni a mérkőzést.

A dolog szépséghibája az, hogy előtte a városban maszk és távolságtartás nélkül autogramot osztogattak és mindenféle programokon vettek részt.

2020. júl. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!