Kezdőoldal » Utazás » Európa » Akik éltek Franciaországban:...

Akik éltek Franciaországban: a francia lányok, nők nem igazán viszonyultak jól a kezdeményező magyar férfiakhoz ugye? Még akkor sem, ha egész jól beszélték/beszéltétek a francia nyelvet?

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok, hogy elutasítóak voltak, de számukra (nyelvismeret ide, vagy oda) nem párkapcsolat-képes egy magyar ember. Igaz ez?


Illetve régiónként volt esetleg némi változás?



2020. júl. 31. 10:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
36%
Nem számít a származás, hanem az, hogy a férfi mennyire szexi
2020. júl. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
5%

Általában egy nő nem igen kezd bevándorlókkal, hacsak nem liberális, akkor feketékkel, muszlimokkal, hogy tudja dobogtatni a mellét.


Itt is a bevándorló nők járnak jól, mert őket viszont csípik a pasik :)

2020. júl. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Véletlenül sem említett senki még bevándorlást sem.


Fél év tanulás, aztán vissza az anyaországba. Remélem nem leptelek most nagyon meg. ;)


A sexységet meg összehozni egy férfival... Sebaj, ne csüggedj, vedd azt, hogy legalább megmosolyogtattál! :D

2020. júl. 31. 15:12
 4/24 A kérdező kommentje:
Többiek, hol vagytok? Ez nem két válaszos kiírás, válaszoljatok hát szép számmal, hiszen éppen ezért íródott a kérdés! Nyugalom, nem harapok! ;)
2020. júl. 31. 15:14
 5/24 anonim ***** válasza:
85%
Nekem volt onnan barátnőm bár arab származású volt :D
2020. aug. 1. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
75%

"Fél év tanulás, aztán vissza az anyaországba."


Akkor megvan, hogy miért nem akar veled senki (tartós) párkapcsolatot létesíteni.

2020. aug. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
a franciák sem feltétlen echte franciák. Az állampolgárok közül az újak nyitottak, a régiek meg nem annyira. De egyáltalán nem esélytelen. Jobb a helyzet, mint a németeknél szerintem. A nyelvtudás fontos.
2020. aug. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
89%

7

Németországban nehéz ismerkedni? :O

2020. aug. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
96%

Az én férjem nővére (még mielőtt engem megismert volna) magyar férfihoz ment feleségül, tehát nemcsak féléves kapcsolat volt. De 5 évi házasság és két gyerek után elváltak, mert a férfi ivott.

Ezek után eleinte elég ferde szemmel néztek rám is, szerencsére ez az idők folyamán kedvezően változott.

Sajnos a magyar férfiaknak/fiúknak nincs túl jó hírük, mint szerelmi partner, éppen az ilyen és egyéb szokásaik miatt.

Pedig azt senki nem mondhatja, hogy a franciák nem isznak.

De lehet, hogy neked szerencséd lesz, bár ha előre tudják, hogy 6 hónap múlva lelépsz, ne várj sokat.

2020. aug. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Hatoska, látszik téged sem az eszedért szerethetnek. Már ha...


Még ott sem vagyok! (Nyilván ezért kérdezek ezen az oldalon. Ha ott lennék nem lenne egy fikarcnyi kérdésem sem. Ennek evidensnek illett volna számodra lennie.)

2020. aug. 1. 15:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!